ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نقش پررنگ بازیکنان در حذف اسکوچیچ

نقش پررنگ بازیکنان در حذف اسکوچیچ

اسپورت تی وی/ بازیکنان تیم سپاهان علاقه ای به حضور دراگان اسکوچیچ نداشتند و مخالفت خود را نیز اعلام کردند.
از اصفهان خبر می رسد یکی از دلایل بهم خوردن مذاکره با اسکوچیچ و عدم حضور او در تیم سپاهان مخالفت بازیکنان این تیم اصفهانی بود.سپاهان که این روزها بیش از هرزمان دیگری بازیکن سالار به نظر می رسد این بار نیز به همین دلیل از همکاری با اسکوچیچ سرباز زد.گویا بعد از علنی شدند مذاکرات با این مربی کروات بازیکنان سپاهان که تمایلی به حضور او در تیمشان نداشتند از طریق محرم نویدکیا این نارضایتی را به اطلاع مسئولان رساندند و مدعی شدند علاقه ای به این انتقال ندارند. به این نرتیب مسئولان سپاهان نیز با قراردادن این دلیل در کنار آن هزار و یک دلیل دیگر از همکاری با اسکوچیچ منصرف شدند و به وی جواب منفی دادند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده