ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

غرضی: در انتخابات پیش رو 50 میلیون نفر رای می‌دهند

غرضی: در انتخابات پیش رو 50 میلیون نفر رای می‌دهند

ایسنا/ سید محمد غرضی با اشاره به برگزاری پرشور انتخابات پبیش روی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: چه رسانه ها حضور داشته باشند و چه حضور نداشته باشند در انتخابات پیش رو بیش از 50 میلیون نفر از مردم شرکت خواهند کرد.

این فعال سیاسی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در اواخر سال جاری باتاکید بر اینکه در انتخابات امسال 50 میلیون نفر شرکت خواهند کرد گفت: در انتخابات امسال چه رسانه ها حضور داشته باشند چه حضور نداشته باشند،‌ جریان انتخابات آنقدر در کشور احساس شده است که در این دوره بیش از 50 میلیون نفر در انتخابات شرکت خواهند کرد.

غرضی با بیان اینکه دشمنان گذشته کشور از بین رفته اند و آن‌ها که تحریم می کردند دیگر نیستند، ادامه داد: در انتخابات امسال رقابت ها نیز با شدت قوی تری پیگیری می شود و مردم حتما در این انتخابات حضور پیدا خواهند کرد.
غرضی با اشاره به نقش رسانه در جذب حداکثری مردم و مشارکت آن‌ها در انتخابات پیش رو گفت: اگر رسانه ها بتوانند منویات کشور را در کنار منویات نماینده نامزدهای انتخاباتی برای مردم تدوین نمایند قطعا بر مشارکت آن‌ها می افزایند.
وی با تاکید بر اینکه نباید نگران حضور مردم در انتخابات باشیم، افزود: باید نگران این باشیم که کدام نماینده با کدام هدف به مجلس شورای اسلامی راه پیدا می‌کند در این صورت است که رسانه ها وظایف خود را به درستی انجام می‌دهند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X