ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سازمان میراث‌ فرهنگی در نمایشگاه مطبوعات

 سازمان میراث‌ فرهنگی در نمایشگاه مطبوعات

تاپ توریسم/ غرفه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث‌ فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات میزبان علاقه مندان و بازدیدکنندگان است.
به گزارش CHTN حمید ضیایی پرور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اعلام این خبر گفت: غرفه مرکز روابط عمومی در شبستان ۵ مصلی امام خمینی(ره)شماره(۵۵۹) قرار گرفته و تا ۲۲ آبان ماه همه روزه از ساعت۹ صبح تا ۲۰ میزبان بازدیدکنندگان از بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات است.
وی با اشاره به اینکه معاونین سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری براساس برنامه زمانبندی شده در نمایشگاه حضور خواهند یافت، ادامه داد: این نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی برای ارتباط مستقیم و پاسخگویی با سوالات خبرنگاران و بازدیدکنندگان نمایشگاه از مسئولین است.

ضیایی پرور تصریح کرد: در ایام برگزاری نمایشگاه، اقلام فرهنگی استانهای مختلف در غرفه مرکز روابط عمومی به بازدیدکنندگان و علاقه مندان ارائه می شود و همچنین کارشناسان سازمان میراث فرهنگی به سوالات بازدیدکنندگان پاسخ می دهند.
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پایان گفت: ساعت ۱۰ صبح امروز ۱۸ آبان ماه محمدرضا پوینده مدیرعامل صندوق احیا و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی و ساعت ۱۵/۳۰ محمدحسن طالبیان معاون میراث فرهنگی سازمان در نمایشگاه مطبوعات حضور می یابند، همچنین ساعت ۱۰ صبح فردا ۱۹ آبان ماه سعید شیرکوند معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان و ساعت ۱۱ صبح مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری در نمایشگاه حضور خواهند داشت، روز ۲۰ آبان ماه ساعت ۱۰ صبح بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی سازمان از نمایشگاه مطبوعات بازدید خواهد کرد.

وی در ادامه گفت: پژوهشگاه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و کانون اتومبیلرانی و جهانگردی در غرفه مرکز روابط عمومی سازمان اقلام فرهنگی خود را عرضه می کنند، همچنین بازدیدکنندگان از این غرفه با شیرینی‌های محلی استانهای مختلف پذیرایی می شوند.
ضیایی پرور با اعلام این خبر که از میان بازدیدکنندگان از غرفه سازمان میراث فرهنگی به قید قرعه هدایای صنایع دستی به برندگان اهداء می شود، ادامه داد: غرفه مرکز روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سال گذشته برگزاری ۱۰۷ مصاحبه مطبوعاتی به عنوان یکی از برترین غرفه ها انتخاب و معرفی شد.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی اضافه کرد: نشریه پارسه که از سال گذشته در مرکز روابط عمومی سازمان احیا و به چاپ می رسد و همچنین خبرگزاری میراث آریا به عنوان مرجع رسمی اخبار سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این غرفه به بازدیدکنندگان معرفی می شود.
وی در پایان افزود: معرفی شبکه اطلاع رسانی “لند اسکیپ” از دیگر فعالیتهای غرفه مرکز روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده