ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هفته دهم مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبد کاووس برگزار شد

به گزارش ایرنا، این هفته از مسابقات با رقابت 72 راس اسب در هفت دور مختلف به مسافت های 1000، 1550 و 1600متر برگزار شد و در دور نخست که مخصوص اسب های ترکمن دو ساله مبتدی بود، اسب های گل کاریز، یل مایه و تایار به ترتیب اول تا سوم شدند.
اسب های دوخون سه ساله مبتدی برگزار کننده دور دوم رقابت ها بودند که با قهرمانی اسب نیولی به پایان رسید و عناوین دوم و سوم را اسب های رومیا و دازبهار کسب کردند و در دور سوم در میان اسب های دوخون دوساله نبرده نیز اسب های سیگان ، تیهو و های لیدی عناوین برتر را از آن خود کردند.
تماشاگران مشتاق ورزش اسبدوانی در دور چهارم هفته دهم مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس شاهد رقابت اسب های تروبرد داخلی سه ساله 8 تا 12 امتیاز بودند که اسب ارس زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و اسب های هج استار و چندو هم دوم و سوم شدند.
دور پنجم این مسابقات مخصوص اسب های دوخون سه تا چهار ساله هشت تا 14 امتیاز بود که در آن اسب های چندو ، های پریون و شریف خان به ترتیب عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند و در دورششم در بین اسب های دوخون چهار تا پنج ساله 52تا 60 امتیاز هم اسب کومانچی اول شد و اسب های فرنیا و یونیک استار هم در مکان های دوم و سوم قرار گرفتند.
رقابت اسب های ترکمن سه تا چهار ساله 10 تا 14 امتیاز در آخرین دور هفته دهم مسابقات اسبدوانی کورس بهار گنبدکاووس برگزار شد که با قهرمانی اسب جوهر سنجر به پایان رسید و عناوین دوم و سوم را هم اسب های بارگل و آون آلان از آن خود کردند.
در پایان این هفته از مسابقات مبلغ 519 میلیون و 750 هزار ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده اهدا شد.
1860

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X