ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رئیس ایکس‌باکس: لیست بازی‌های جدید Backward Compatibility ایکس‌باکس وان، به‌زودی ارایه خواهد شد

رئیس ایکس‌باکس: لیست بازی‌های جدید Backward Compatibility ایکس‌باکس وان، به‌زودی ارایه خواهد شد

ترنجی/ حتماً با قابلیت Backward Compatibility کنسول بازی ایکس‌باکس وان آشنایی دارید؛ قابلیتی که طرفدران بازی‌های کنسول ایکس‌باکس 360 را که به ایکس‌باکس وان مهاجرت کرده‌اند یا با عناوین کنسول بازی قبلی مایکروسافت خاطره دارند، راضی نگه خواهد داشت. قابلیت مذکور، این امکان را در اختیار کاربران کنسول ایکس‌باکس وان خواهد گذاشت تا بازی‌های جذابی را که برای کنسول آن‌ها طراحی نشده است، تجربه نمایند. بسیاری از طرفدران، منتظر لیست ژانویه عنوان‌های پشتیبانی‌شده با این قابلیت هستند؛ به‌نظر می‌رسد تیم ایکس‌باکس مایکروسافت به‌سختی، مشغول کار برروی لیست عنوان‌های جدید Backward Compatibility کنسول بازی ایکس‌باکس وان است. برای جزئیات بیشتر همراه ما باشید.

قابلیت Backward Compatibility ایکس‌باکس وان، اگرچه برخی مواقع دردسرساز بوده است اما مایکروسافت، متعهد است تا از تمامی ظرفیت‌های این قابلیت استفاده نماید. فیل اسپنسر، رئیس مایکروسافت، به‌تازگی اعلام کرده است که بازی‌های بیشتری، مراحل پایانی خود را برای اجرا برروی ایکس‌باکس وان سپری می‌کنند و به کاربران، اعلام کرده است که به‌منظور نهایی‌سازی لیست کمی زمان نیاز دارند؛ البته این زمان، خیلی طولانی نیست.

جزئیات چندانی از صحبت رسمی فیل اسپنسر، به‌دست نمی‌آید اما جمله «این زمان، خیلی طولانی نیست» حس بهتری را نسبت به دیگر جملاتی که ممکن بود وی بگوید، تداعی می‌کند.

اگر شما با قابلیت Backward Compatibility ایکس‌باکس وان، آشنایی ندارید؛ باید گفت که این قابلیت، در به‌روزرسانی تجربه جدید ایکس‌باکس‌ وان افزوده شد و یکی از قابلیت‌های پرطرفدار، بوده است. هم‌چنین، بیانیه‌رسمی درباره شبیه‌ساز کنسول ایکس‌باکس 360 در زیر آمده است:

آنچه که ما در اصل انجام دادیم، طراحی یک کنسول ایکس‌باکس 360 به‌طور مجازی با نرم‌افزار بود. بنابراین، هنگامی‌که شما یک بازی Backward Compatibility ایکس‌باکس وان را اجرا می‌کنید؛ ابتدا شبیه‌ساز کنسول ایکس‌باکس 360 راه‌اندازی می‌شود و سپس، بازی را به‌اجرا در می‌آید.

این روش، باید به‌طور مدوام برای هربازی در پیش‌گرفته شود چراکه هر عنوان، نیاز به یک بسته‌بندی منحصر به‌فرد برای فعال‌کردن این کنسول مجازی، دارد. البته ما متعهد هستیم تا هرماه به‌طور مستمر، عناوین جدیدی را که توسط این قابلیت پشتیبانی می‌شوند، ارایه دهیم.
[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده