ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

معاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات خبر داد: ورود خودرویی‌ها به بازار ICT

معاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات خبر داد: ورود خودرویی‌ها به بازار ICT

ایستنا/ معاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات گفت: اپراتورهای مجازی تلفن‌همراه از بخش هایی چون خودرو و سلامت وارد حوزه ICT می‌شوند.

صادق عباسی شاهکوه MVNO (اپراتورهای مجازی تلفن‌همراه) فرصت خوبی فراهم می کند تا خیلی ها از آن طریق وارد بازار ICT شوند.

معاون رگولاتوری افزود: طبق این پروانه جدید، ظرف یکسال آینده بازیگران جدیدی وارد حوزه کسب و کار ICT می شوند. از بخش هایی چون خودرو و سلامت وارد و خدمات جدیدی ارایه می کنند که تا به حال عرضه نمی شده است.

وی گفت: اپراتورهای MVNO تا اواخر 95 وارد بازار شوند. با توجه به زمانبر بودن مراحل صدور پروانه MVNO از نظر بررسی و تایید صلاحیت فنی و طرح تجاری تا اعطای موافقتنامه اصولی و سپس کسب توافق با اپراتورها، پیش بینی می شود تا پیش از پایان بهار 95 صدور پروانه صورت گرفته و تا اواخر 95 هم اپراتورها وارد بازار شوند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده