معاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات خبر داد: ورود خودرویی‌ها به بازار ICT

معاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات خبر داد: ورود خودرویی‌ها به بازار ICT

ایستنا/ معاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات گفت: اپراتورهای مجازی تلفن‌همراه از بخش هایی چون خودرو و سلامت وارد حوزه ICT می‌شوند.

صادق عباسی شاهکوه MVNO (اپراتورهای مجازی تلفن‌همراه) فرصت خوبی فراهم می کند تا خیلی ها از آن طریق وارد بازار ICT شوند.

معاون رگولاتوری افزود: طبق این پروانه جدید، ظرف یکسال آینده بازیگران جدیدی وارد حوزه کسب و کار ICT می شوند. از بخش هایی چون خودرو و سلامت وارد و خدمات جدیدی ارایه می کنند که تا به حال عرضه نمی شده است.

وی گفت: اپراتورهای MVNO تا اواخر 95 وارد بازار شوند. با توجه به زمانبر بودن مراحل صدور پروانه MVNO از نظر بررسی و تایید صلاحیت فنی و طرح تجاری تا اعطای موافقتنامه اصولی و سپس کسب توافق با اپراتورها، پیش بینی می شود تا پیش از پایان بهار 95 صدور پروانه صورت گرفته و تا اواخر 95 هم اپراتورها وارد بازار شوند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات خبر داد: ورود خودرویی‌ها به بازار ICT» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X