ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

منتقدان دستـور بدهند او چه کند و کجا برود؟!

منتقدان دستـور بدهند او چه کند و کجا برود؟!

خبر ورزشی/ همه آنهایی که مرخصی کارلوس کروش را بهانه کرده بودند‌؛ می‌نوشتند و می‌گفتند سرمربی تیم‌ ملی کجاست‌؛ امروز باید خیلی کارها را انجام بدهند. امروز باید خیلی حرف‌ها را بزنند.
امروز همه آن دوستانی که می‌گفتند کروش کجاست و چه می‌کند حتماً با آمدن او شاد شده‌اند یا شاید این شادی را می‌خواهند با دیگران هم تقسیم کنند. خب بفرمایید با همدیگر شادی کنیم! مگر ما به شادی نیاز نداریم؟
کروش آمده و لابد همه مشکلات فوتبال ایران حل شده است. پس اگر خیال‌تان بابت بازگشت او راحت شده بفرمایید کروش چه کند؟ شما برنامه بدهید تا او اجرا کند. شما بگویید او به کجا برود و چگونه تیم‌ ملی را اداره کند؟
مگر همه مشکل ما این نبود که چرا کروش به مرخصی می‌رود؟ خب حالا که آمده. برایش تعیین تکلیف کنید. برنامه سفر بعدی را شما بچینید. اصلاً دستور بدهید همه بازی‌های لیگ را از نزدیک ببیند.
راستی به فدراسیون فوتبال بگویید اگر زحمت نیست حریفان تدارکاتی تیم ‌ملی را مشخص کند. برنامه‌هایی که کروش از آنها خواسته را اجرا کند.
اگر زحمت نیست از فدراسیون فوتبال بخواهید کمی آینده‌نگر باشد و تیم ‌ملی را فقط برای چند مسابقه نخواهد. هر وقت به مقدماتی جام‌ جهانی‌ رسیدیم به یاد تیم ‌ملی نیفتد و هر‌گاه به جام ملت‌ها رسیدیم فیلش یاد هندوستان نکند.
اشتباه نکنید. اتفاقاً ما هم موافق مرخصی‌های همیشگی و بی‌وقفه کروش و سایر مربیان نیستیم. ما هم دوست نداریم مربی پروازی داشته باشیم اما وقتی مربی تیم‌ ملی در کنارمان هست برای او چه می‌کنیم؟
مگر یادتان نیست همه دعوای کروش بر سر تمدید قراردادش در ایران، برنامه‌ها و خواسته‌هایی بود که او از فدراسیون فوتبال داشت؟ خب ما به چند درصد از خواسته‌هایش توجه کردیم؟
آنهایی که کار کارلوس را از نزدیک دیده‌اند می‌دانند او چقدر جدی و پروسواس است. کروش دوست دارد وقتی برنامه‌ای می‌دهد همه چیز تحت کنترل و سر جای خودش باشد اما ما در اینجا به جز بی‌نظمی و وعده‌های هیچ و پوچ برای او چه کردیم؟
اینکه کروش به مرخصی می‌رود و دیر به دیر آفتابی می‌شود بد است. ما هم می‌گوییم بد است اما شما بگویید او حالا که در ایران است چه برنامه‌ای دارد؟
آیا رفتن به ورزشگاه و تماشای بازی‌های لیگ، مشکلات فوتبال ایران را حل می‌کند؟

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X