کیت‌های «پی آر پی» در حوزه زیبایی مورد تایید نیست

کیت‌های «پی آر پی» در حوزه زیبایی مورد تایید نیست

باشگاه خبرنگاران/ مهندس علیرضا سلیمانی، رئیس اداره کارشناسی واردات تجهیزات پزشکی اداره کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو با بیان اینکه دستگاه‌های بدنسازی در حوزه نظارت ما نمی باشد و مجوزی هم از طرف ما صادر نمی شود اظهار داشت: نهادهای دیگر در این حوزه فعالیت و نظارت دارند ولی در صورتی که سازنده دستگاه در مدارک خود کاربرد پزشکی را درج کند و وسیله کاربرد پزشکی داشته باشد بخشی از نظارت‌ها بر عهده ما می باشد.

وی گفت: در حوزه زیبایی که تبلیغات بسیار کاذبی نیز در این زمینه وجود دارد متاسفانه ( کیت های پی آر پی ) که تبلیغات بسیار و گسترده ای دارند و با سازمان نظام پزشکی نیز مکاتبه ای را داشته ایم که تذکرات لازم را در این زمینه بدهند.

مهندس سلیمانی اظهار داشت: استفاده از کیت‌های ( پی آر پی ) به عنوان زیبایی و یا در تخصص پوست و زیبایی مورد تایید نیست.کیت های (پی آر پی)؛ در این روش نمونه ای از خون فرد گرفته می شود و پلاسما را در آن غنی می کنند و دوباره به فرد تزریق می کنند که این روش مورد تایید نمی باشد و کمیته پوست نیز که اساتید پوست کشور در این کمیته حضور دارند نیز این روش را تایید نمی کنند و لازم است مراجع ذی صلاح با این مراکز برخورد کنند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کیت‌های «پی آر پی» در حوزه زیبایی مورد تایید نیست» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X