بهترین روش آشتی کردن؛ «نامه عاشقانه» است!

بهترین روش آشتی کردن؛ «نامه عاشقانه» است!

باشگاه خبرنگاران/ هنگامی که زن و شوهری بر سر یک مسئله با یکدیگر دعوا و قهر کرده‌اند و برقراری ارتباط عاشقانه، بحث‌ و گفت‌وگو دشوار بوده در این شرایط با نوشتن یک نامه عاشقانه بهتر می‌توانند احساسات و حرف‌های خود را به همسر خود بازگو کنید.
هنگامی که در تنهایی برای همسر خود نامه‌ای مینویسید فرصت دارید تا احساسات و حرف‌هایی که در دل خود انباشته شدهبا فکر متمرکز این صحبت‌ها را بجای داد و فریاد در غالب محبت‌آمیزتر و تأثیرگذاری بیشتر به همسر خود انتقال دهید.
زمانی که مرد برای همسر خود نامه‌ای می‌نویسند، بیانگر علاقه و احترام به وی بوده و همچنین هنگامی که زن برای شوهر خود می‌نویسد نشانه‌ی قدردانی و سپاس‌گزاری از همسرش است.
در صورت بیان احساسات منفی خود در نوشتن نامه از شدت این هیجانات کاسته و فرصتی برای شکل‌گیری احساسات مثبت شده البته باید توجه داشت که هرگز در نگارش نامه انتقادهای تندف کدورت‌های گذشته و مقصر دانستن وی ذکر نشود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بهترین روش آشتی کردن؛ «نامه عاشقانه» است!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X