ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بهترین روش آشتی کردن؛ «نامه عاشقانه» است!

بهترین روش آشتی کردن؛ «نامه عاشقانه» است!

باشگاه خبرنگاران/ هنگامی که زن و شوهری بر سر یک مسئله با یکدیگر دعوا و قهر کرده‌اند و برقراری ارتباط عاشقانه، بحث‌ و گفت‌وگو دشوار بوده در این شرایط با نوشتن یک نامه عاشقانه بهتر می‌توانند احساسات و حرف‌های خود را به همسر خود بازگو کنید.
هنگامی که در تنهایی برای همسر خود نامه‌ای مینویسید فرصت دارید تا احساسات و حرف‌هایی که در دل خود انباشته شدهبا فکر متمرکز این صحبت‌ها را بجای داد و فریاد در غالب محبت‌آمیزتر و تأثیرگذاری بیشتر به همسر خود انتقال دهید.
زمانی که مرد برای همسر خود نامه‌ای می‌نویسند، بیانگر علاقه و احترام به وی بوده و همچنین هنگامی که زن برای شوهر خود می‌نویسد نشانه‌ی قدردانی و سپاس‌گزاری از همسرش است.
در صورت بیان احساسات منفی خود در نوشتن نامه از شدت این هیجانات کاسته و فرصتی برای شکل‌گیری احساسات مثبت شده البته باید توجه داشت که هرگز در نگارش نامه انتقادهای تندف کدورت‌های گذشته و مقصر دانستن وی ذکر نشود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده