ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نمازی: حزب کارگزاران در انتخابات آینده لیست نمی دهد

نمازی: حزب کارگزاران در انتخابات آینده لیست نمی دهد

ایسنا/ معاون امور استان‌های حزب کارگزاران با بیان اینکه این حزب لیست مستقلی در انتخابات مجلس نمی دهد گفت: حزب کارگزاران از فهرست نهایی ائتلاف شورای راهبردی حوزه‌های انتخابیه و تصمیمات شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان حمایت می‌کند.

علی محمد نمازی با حضور در غرفه ایسنا در نمایشگاه مطبوعات در خصوص فعالیت های حزب کارگزاران در انتخابات پیش رو گفت: در طول یک سال گذشته حزب کارگزاران تمامی شوراهای استانی‌اش را تشکیل داده و اولین گردهمایی را در تهران برگزار کرد. ان شاءالله در دی ماه نیز کنگره سراسری را برگزار می کند.

وی با بیان اینکه کارگزاران در طول یک سال گذشته بسیار فعال شده است تصریح کرد: حزب کارگزاران به صورت جدی در انتخابات حضور پیدا خواهد کرد که یکی از مولفه‌های این حضور دادن برنامه برای انتخابات و معرفی کاندیدا است.

وی با تاکید بر اینکه حزب کارگزاران در این دوره به طور جدی با شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان همکاری دارد گفت: حزب کارگزاران هیچ زاویه‌ای با شورای سیاست گذاری نداشته و نخواهد داشت و از این شورا حمایت خواهد کرد و بحث سازمان دهی اصلاح طلبان در انتخابات به خوبی پیش می‌رود.

این عضو حزب کارگزاران با بیان اینکه این حزب از خروجی ائتلاف در حوزه‌های انتخابیه حمایت می‌کند و نمی خواهد به مردم کاندیدا معرفی نماید توضیح داد: با توجه به تشکیل شورای راهبردی در هر حوزه انتخابیه تلاش بر این است تا اگر کاندیدای اصلاح طلبی در حوزه ای کم بود و یا وجود نداشت از آن‌ها دعوت به ثبت نام در انتخابات و یا حمایت و ائتلاف صورت گیرد.

وی همچنین در مورد شورای هماهنگی اصلاح طلبان گفت: اگر شورای هماهنگی اصلاح طلبان لیست جداگانه‌ای بدهند همه از آن حمایت می کنند اما چون شورای هماهنگی حزب نیست طبیعتا لیست نیز ارائه نمی کند و تنها کار هماهنگی بین احزاب را انجام می دهد.

وی در پایان گفت: بر این اساس حزب کارگزاران لیست مستقلی به معنای معرفی کاندیداها ارائه نمی‌کند و از فهرست خروجی شورای راهبردی حوزه های انتخابیه حمایت می کند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده