رکوردشکنی ایران با 63 نوع معافیت مالیاتی

رکوردشکنی ایران با 63 نوع معافیت مالیاتی

تسنیم/ معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران اشاره به عضویت و ارتباط گمرک ایران 15کنوانسیون بین المللی گفت: در حوزه واردات 24نوع عوارض از واردات و 63نوع معافیت داریم ؛ معافیت هایی که در هیچ جای دنیا تا این حد وجود ندارد.

فرود عسگری معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران گفت: برای رفع مشکلات و سرعت بخشی به فعالیتهای گمرکی سامانه جامع امور گمرکی تعریف شده است و هم اکنون 95درصد گمرک های کشور اظهارنامه از راه دور را انجام می دهد.

وی افزود: گمرک سازمانی بسیار پیچیده است که با 48قانون مختلف در تجارت خارجی و 30سازمان به صورت مستقیم همکاری می کند.

عسگری با اشاره به عضویت و ارتباط این مجموعه با 15کنوانسیون بین المللی افزود: در حوزه واردات هم 24نوع عوارض از واردات و 63نوع معافیت داریم ؛ معافیت هایی که در هیچ جای دنیا تا این حد وجود ندارد.

معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران تصریح کرد: این مشکلات و درگیری ها از یک سو و توقع بخش های خصوصی در سرعت بخشی به کارها نیازمند مجموعه سرمایه نیروی انسانی کاردان و سیستم جامع نرم افزاری است که سامانه جامع امور گمرکی طراحی شد.

عسگری ادامه داد: این سامانه در حال پیگیری است به گونه ای که کل تجارت خارجی کشور در این سامانه و با مدیریت گمرک در این سیستم ثبت و از طریق آن انجام می شود.

وی اظهارنامه از راه دور را یکی از نرم افزارهای این سیستم معرفی کرد و افزود: این سامانه در 95درصد از گمرک های کشور در حال انجام است و در مجموع سامانه جامع امور گمرکی به یک طرح مهم در کشور تبدیل شده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رکوردشکنی ایران با 63 نوع معافیت مالیاتی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X