ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نماینده مجلس: ابتکار را اسطوره کرده‌ بودند

نماینده مجلس: ابتکار را اسطوره کرده‌ بودند

فارس/ یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به عملکرد ضعیف مسئولان محیط زیست گفت: متاسفانه خانم ابتکار به یک اسطوره تبدیل شده بود و همه تصور می کردند با ورود دوباره این خانم به محیط زیست، این سازمان متحول خواهد شد، در حالی که خلاف این اتفاق افتاد.

حبیب برومند گفت:‌ متاسفانه خانم ابتکار به یک اسطوره تبدیل شده بود وی ادامه متاسفانه عملکرد مناسبی از ایشان در این سازمان ندیده ایم.
این نماینده مجلس با اشاره به مشکلات عدیده ای که مردم شهرهای جنوبی با آن درگیر هستند افزود: در جنوب کشور مردم به خاطر حضور اکثر صنایع در داخل یا خارج شهرها و منابع نفتی و میعانات و بخارهای شهر دچار مشکلات زیادی هستند و باید راهکاری در نظر گرفته شود.

وی اظهار داشت: حل این مشکلات مستلزم همکاری همه دست اندرکاران و سازمان های مربوطه است.

برومند با تاکید بر مشکلاتی که با بارش باران، ورود ریزگردها و افزایش دمای هوا برای مردم مناطق جنوب به وجود می آید، گفت: برخی از این مشکلات طبیعی است ولی باید برای مشکلاتی که در رابطه با استقرار صنایع در این شهرها به وجود آمده است راهکاری اندیشیده شود.

برومند تصریح کرد: کمیسیون کشاورزی در ارتباط با سالم سازی صنایع قوانینی مصوب کرده که صنایعی که آلایندگی بیشتری دارند کنترل شده و بهینه سازی شوند، ولی متاسفانه حتی با تصویب این قوانین راه به جایی نبرده‌اند. لذا لازم است وزارتخانه های مربوطه اقدامات جدی انجام دهند و سازمان محیط زیست باید سردمدار این این وزارتخانه ها باشد.

وی گفت: این از وظایف خانم ابتکار است که پیشقدم شود این در حالی است که بعضا مشاهده می شود در مشکلاتی که برای مناطق جنوبی به وجود آمده است وزیر بهداشت زودتر از خانم ا بتکار در محل حضور پیدا کرده و ایشان پیرو وزیر بهداشت عمل کرده اند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده