ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کیک استارتر ۲۰۱۵ و جمع آوری مبلغ ۴۶ میلیون دلار توسط بازی های ویدئویی

کیک استارتر ۲۰۱۵ و جمع آوری مبلغ ۴۶ میلیون دلار توسط بازی های ویدئویی

گیم فا/ سایت کیک استارتر با کمپین های بازی های ویدئویی که در سال گذشته دریافت کرد، باید درآمد جالب توجهی را کسب کرده باشد.

در سال میلادی که گذشت، تعداد ۴۸۰,۳۸۲ نفر حامی اقدام به پرداخت مبلغ ۴۶,۱۷۷,۷۰۵ دلار برای ساخت بازی های ویدئویی کردند. بازی های ویدئویی تنها بخشی از دسته گسترده بازی در کیک استارتر هستند و به طور کلی در این قسمت مبلغ ۱۴۴,۴۰۷,۰۹۴ دلار توسط ۹۷۸,۱۸۹ نفر حامی پراخت شده است.

سایت کیک استارتر در رابطه با این آمار اعلام کرده است که هر سال شاهد افزایش این ارقام هستند و مقدار اعلام شده برای سال ۲۰۱۵، تقریبا دو برابر ۲۰۱۴ می باشد.

تعداد کمپین هایی که در بخش بازی ها کلید خوردند به ۷,۴۶۶ عدد میرسد و میزان درصد موفقیت ۳۰ اعلام شده. از میان این کمپین ها تنها ۳۷۴ عدد به طور کامل مبلغ مورد نیاز را از سوی حامیان دریافت کرده اند.

بیشترین حمایت در بخش بازی های ویدئویی سال ۲۰۱۵ را بازی Shenmue 3 با جمع آوری مبلغ ۶٫۳ میلیون دلار داشته است که این رقم، بالاتر از مبلغ جمع شده توسط Bloodstained یعنی ۵٫۵ میلیون دلار می باشد.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده