ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

گفتمان سازی در حوزه فرهنگ و هنر با مطبوعات محقق می شود

به گزارش روابط عمومی این اداره کل، 'محمد محمدپور' روز پنجشنبه در دیدار اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان، اظهار کرد: فرهنگ و هنر در جامعه از جایگاه ویژه ای برخوردار است و باید سهم فرهنگ و هنر در تولید ناخالص داخلی و اقتصاد ملی شناسایی شده و بتوانیم آن را ارتقا دهیم .
وی بر لزوم کیفی سازی مطبوعات تاکید کرد و افزود: یکی از گام ها برای این منظور کمک به ارتقاء دانش حرفه ای روزنامه نگاران است که خانه مطبوعات رسالت انجام این مهم را بر عهده دارد .
محمدپور با اشاره به اینکه توسعه و پیشرفت بدون نگاه فرهنگی مقدور نیست، اظهار کرد: توسعه و پیشرفت عزتمندانه در تمام زمینه های اجتماعی، اقتصادی و غیره تنها با پیوست و توجیه فرهنگی محقق خواهد شد.
وی، گفتمان سازی در حوزه فرهنگ و هنر را رسالت رسانه ها عنوان کرد و گفت: این موضوع در صورت همکاری و تعامل بیش از پیش رسانه ها محقق خواهد شد.
مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تاکید کرد: خانه مطبوعات عصاره مطبوعات استان بوده و به عنوان خانه خبرنگاران استان محسوب می شود و عملکرد هرچه بهتر این نهاد نیازمند همکاری همه اصحاب رسانه استان است .
محمدپور همچنین خانه مطبوعات استان را شورای مشورتی مدیرکل برشمرد و تاکید کرد: جریان توسعه با رسانه ممکن می شود و این شعار نیست بلکه موضوعی مبتنی بر واقعیت است.
3093/518

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده