گفتمان سازی در حوزه فرهنگ و هنر با مطبوعات محقق می شود

به گزارش روابط عمومی این اداره کل، 'محمد محمدپور' روز پنجشنبه در دیدار اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان، اظهار کرد: فرهنگ و هنر در جامعه از جایگاه ویژه ای برخوردار است و باید سهم فرهنگ و هنر در تولید ناخالص داخلی و اقتصاد ملی شناسایی شده و بتوانیم آن را ارتقا دهیم .
وی بر لزوم کیفی سازی مطبوعات تاکید کرد و افزود: یکی از گام ها برای این منظور کمک به ارتقاء دانش حرفه ای روزنامه نگاران است که خانه مطبوعات رسالت انجام این مهم را بر عهده دارد .
محمدپور با اشاره به اینکه توسعه و پیشرفت بدون نگاه فرهنگی مقدور نیست، اظهار کرد: توسعه و پیشرفت عزتمندانه در تمام زمینه های اجتماعی، اقتصادی و غیره تنها با پیوست و توجیه فرهنگی محقق خواهد شد.
وی، گفتمان سازی در حوزه فرهنگ و هنر را رسالت رسانه ها عنوان کرد و گفت: این موضوع در صورت همکاری و تعامل بیش از پیش رسانه ها محقق خواهد شد.
مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تاکید کرد: خانه مطبوعات عصاره مطبوعات استان بوده و به عنوان خانه خبرنگاران استان محسوب می شود و عملکرد هرچه بهتر این نهاد نیازمند همکاری همه اصحاب رسانه استان است .
محمدپور همچنین خانه مطبوعات استان را شورای مشورتی مدیرکل برشمرد و تاکید کرد: جریان توسعه با رسانه ممکن می شود و این شعار نیست بلکه موضوعی مبتنی بر واقعیت است.
3093/518

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گفتمان سازی در حوزه فرهنگ و هنر با مطبوعات محقق می شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X