ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سقف تمدید بیمه تاکسیرانان افزایش می‌یابد

سقف تمدید بیمه تاکسیرانان افزایش می‌یابد

باشگاه خبرنگاران/ مدیر عامل اتحادیه تاکسی‌های شهری کشور از پیشنهاد افزایش سقف تمدید بیمه تاکسیرانان به دولت خبر داد.

مشعودطبیبی افزود: با پیشگیری رسانه‌های خبری بالاخره مشکل بیمه تاکسیرانان حل شد و دولت هم سهم 50 درصدی خود را واریز کرده، اما امیدواریم این روند ادامه دار باشد و دوباره برای تمدید به مشکل بر نخوریم.

وی در ادامه گفت: به دولت پیشنهاد دادیم که سقف بیمه‌ تاکسیرانان 2 سال باشد و دیگر رانندگان تاکسی‌ها تا 2 سال نیاز به تمدید دفترچه درمان نداشته باشند.

طبیبی اذعان کرد: مشکل بیمه‌ای که تاکنون مطرح بوده برای آن دسته از تاکسیرانانی بوده که طی سال‌های گذشته به ناوگان تاکسیرانی ورود و در ابتدای سال در سامانه بیمه‌ای ثبت نام کردند.

وی بیان کرد: دولت اعلام آمادگی برای پرداخت سهم 50 درصدی حق بیمه تاکسیرانان کرده به شرطی که بتوانند برای سال‌های آتی منابع را برای حق بیمه تاکسیرانان تأمین کنند.

طبیعی در پایان اذعان کرد: شغل رانندگان تاکسی اقتصادی نیست و باید از این اقشار حمایت ویژه‌ای شود که رد همین راستا در کانون بودجه 95 باید به موضوع حق بیمه رانندگان پرداخت و به همین منظور مدیر سازمان‌های تاکسیرانی ها با نمایندگان مجلس جلساتی داشته و حتی وعده مساعدت از سوی مجلسی‌ها داده شده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده