ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

معیارهای حمایت مجمع زنان اصلاح‌طلب از کاندیداهای زن

معیارهای حمایت مجمع زنان اصلاح‌طلب از کاندیداهای زن

ایسنا/ رئیس مجمع زنان اصلاح‌طلب در بیان معیارهای حمایت این مجمع از کاندیداهای زن، برخورداری از دغدغه در حوزه زنان را مورد تاکید قرار داد.

زهرا شجاعی افزود: مجمع زنان اصلاح‌طلب به عنوان یک تشکیلات فراگیر زنان از سال 85 تشکیل شد و هدف آن افزایش مشارکت سیاسی زنان در همه سطوح و در همه عرصه‌هاست. در آستانه برگزاری انتخابات مجلس دهم نیز این مجمع فعالیت‌هایی را آغاز کرده است که از جمله آنها می‌توان به تعیین شاخص‌ها و معیارهای حمایت از کاندیداهای زن اشاره کرد، این معیارها در جلسه شورای مرکزی مجمع به تصویب رسید.

وی در تشریح معیارهای مجمع زنان اصلاح طلب برای حمایت از کاندیداهای زن مجلس شورای اسلامی گفت: داشتن سابقه اصلاح‌طلبی، برخورداری از روحیه اصلاح‌طلبی از جمله این ویژگی‌هاست؛ چراکه اصلاح‌طلبان پایبند به قانون هستند و در چارچوب نظام و برای تحقق منافع ملی تلاش می‌کنند. این افراد قادر به تحمل و مدارا با گروه‌های مختلف سیاسی هستند.

رئیس مجمع زنان اصلاح‌طلب اضافه کرد: برخورداری از پایگاه اجتماعی در رای‌آوری یکی دیگر از معیارهاست. شاخصی که اهمیت بسیار بالایی برای ما دارد، دغدغه داشتن نسبت به جامعه زنان، برخورداری از سابقه فعالیت در حوزه زنان و مدافع راستین حقوق زنان بودن در عمل، بیان و رفتار است.

شجاعی در ادامه گفت: برخورداری از سلامت اخلاقی، مقبولیت اجتماعی و سابقه فعالیت سیاسی، فرهنگی و اجتماعی یکی دیگر از معیارهاست علاوه بر آن از کاندیدایی حمایت می‌کنیم که از سابقه کار تشکیلاتی، اداری و تحصیلات مرتبط با فعالیت نمایندگی در مجلس برخوردار باشد.

وی تاکید کرد: مجمع زنان اصلاح‌طلب از افراد فرصت‌طلب و جاه‌طلب که به تناسب زمان رنگ عوض می‌کنند، حمایت نمی‌کند و چنین افرادی نباید انتظار برخورداری از حمایت مجمع زنان اصلاح‌طلب را داشته باشند.

رئیس مجمع زنان اصلاح‌طلب در ادامه گفت: مجمع زنان اصلاح‌طلب ذیل سیاست‌های شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان فعالیت می‌کند و با تمکین به مصوبات شورای اصلاح‌طلبان در جهت افزایش کمی و کیفی تعداد زنان فعالیت می‌کنند. این مجمع زنان را به شرکت در انتخابات به منظور بالا بردن مشارکت آنان در انتخابات چه در سطح کاندیداتوری و چه در سطح رای دادن تشویق می‌کند.

شجاعی در پایان تاکید کرد: رای دادن نشان دهنده مقبولیت و مشروعیت نظام جمهوری اسلامی ایران و حمایت و پشتیبانی مردم از آن است. همانگونه که به فرمایش مقام معظم رهبری، حماسه دوم خرداد، انقلاب اسلامی را برای مدت‌ها بیمه کرد، امیدواریم با مشارکت حداکثری همه آحاد جامعه به ویژه زنان در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، بداندیشانی که چشم طمع به اسلام و جمهوری اسلامی ایران دارند، برای همیشه نابود شوند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده