ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

چه رنگی متناسب با خانه شماست؟

چه رنگی متناسب با خانه شماست؟

زیباشو/ از اهمیت حضور رنگ در خانه هر چه گفته شود باز هم کافی نیست. برای آنکه به سبک شخصی خودتان نزدیک شوید بهترین، مطمئن‌ترین و حتی آسان‌ترین راه، وارد شدن به حوزه رنگ است. زیرا این عنصر مستقیما با احساس درونی شما پیوند دارد و بر میزان نور خانه نیز تاثیر می‌گذارد. تصور کنید وارد اتاقی شده‌اید که سراسر آن به رنگ قرمز و یا نارنجی است! چه احساسی به شما دست می‌دهد؟ ممکن است هیجان‌زده بشوید- شاید هم آن همه رنگ نارنجی توی ذوقتان بزند و سعی کنید هر چه زودتر از آن اتاق بیرون بیایید!
پس مقوله رنگ در جایی که در آن زندگی می‌کنید موضوعی است که مستقیما باید خودتان تجربه کنید- پس نترسید!
ابتدا لازم است زبان و معنای رنگ‌ها را بدانیم تا به درستی از آن‌ها استفاده کنیم:
طراحی موثر رنگ‌ها هیچ هزینه اضافی در هنگام ساخت داخل ساختمان تحمیل نمی‌کند فقط کافی است که آن را از جلوتر در دستور کار قرار دهیم. بهترین کار این است که رنگ‌های وسایل و دیوار‌ها را به منظره جزئی از اهداف کلی طراحی در نظر بگیریم.
آیا محیط باید آرام‌بخش باشد یا هیجان‌انگیز؟ آیا سطح داخلی باید یک پیش‌زمینه خنثی را برای اساس منزل داشته باشد و یا خود به تنهایی تند و چشم‌گیر به نظر بیاید؟
سپس مشخص کنید که آیا رنگ می‌تواند در پدید آوردن حالتی خاص یا به عنوان راه‌حلی برای مشکلات مربوط به طراحی داخلی عمل کند؟ به طور کلی رنگ ابزار مناسبی برای جلب توجه به سوی جنبه‌های مطلوب و یا استتار جنبه‌های نامطلوب محیط است.چه رنگی متناسب با خانه شماست؟

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده