ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تقدیر و تشکر رئیس فیفا از کیومرث هاشمی

تقدیر و تشکر رئیس فیفا از کیومرث هاشمی

فارس/ رئیس فدراسیون جهانی فوتبال در نامه‌ای به رئیس کمیته ملی المپیک از پیشنهادات هاشمی تشکر کرد.
جیانی اینفانتینو رئیس فدراسیون جهانی فوتبال "فیفا" با ارسال نامه ای ضمن تشکر از تبریک رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان از ارائه پیشنهادات کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان تقدیر و تشکر کرد.
در متن نامه رئیس فیفا آمده است:
جناب آقای کیومرث هاشمی
ریئس کمیته ملی المپیک
از دریافت نامه شما در خصوص تبریک برای انتخاب من بعنوان رئیس فیفا بی نهایت تشکر می نمایم و بسیار تحت تاثیر نظرات و پیشنهادات شما قرار گرفتم.
اطمینان داشته باشید که از حمایت و اعتماد شما به خوبی آگاه هستم و تمام انرژی خود را متمرکز بر رسالت مهم خود که همانا "هدایت ورزش فوتبال بسوی فیفا و هدایت فیفا بسوی فوتبال" قرار داده و باعث حفظ هر چه بیشتر آبرو و اعتبار و برگرداندن غرور و اعتماد به این سازمان خواهم شد.
بی شک مسابقات ما بهترین بستری است که از آن طریق می توان درخشش را به فیفا باز گرداند تا انعکاس دهنده ارزش های گرانبهایی باشد که مکمل ماموریت و اهداف ماست.
ارادتمند
جیانی اینفانتینو
رئیس فیفا
در نامه رئیس کمیته ملی المپیک به رئیس فیفا، کیومرث هاشمی با توجه به محبوبیت روز افزون فوتبال در دنیا، لزوم برخورداری یک "مدیریت کیفی" که بتواند سازمان پیچیده ای همچون فیفا را رهبری کند، امری حیاتی دانست.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده