ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دبیرکل حزب ندای ایرانیان: برنامه‌ریزی برای انتخابات را در دستور کار داریم

دبیرکل حزب ندای ایرانیان: برنامه‌ریزی برای انتخابات را در دستور کار داریم

ایرنا/ دبیرکل حزب ندای ایرانیان گفت: شورای عالی انتخابات حزب ندای ایرانیان با حضور 15 نفر از اعضای شورای مرکزی تشکیل شده و برنامه ریزی برای انتخابات را در دستور کار دارد.

مجید فراهانی روز چهارشنبه درجریان بازدید از غرفه ایرنا در نمایشگاه مطبوعات، این نمایشگاه را بهار مطبوعات عنوان کرد که در آن کار حرفه ای حرف اول را می زند.
وی، گردش آزاد اطلاعات، خبررسانی، اطلاع رسانی و حضور دیدگاه های متنوع در عرصه خبر را از شاخص های اصلی مردم سالاری و توسعه کشور دانست.
دبیرکل حزب ندای ایرانیان خاطرنشان کرد: ارتباط مستقیمی بین توسعه و آزادی گردش اطلاعات در جامعه وجود دارد و کشورهایی که به لحاظ شاخص های توسعه ای در رده بندی بین المللی جایگاه بالایی دارند در آنها گردش آزاد اطلاعات و اخبار و حرمت نهادن به ارباب جراید و خبرگزاری ها از وضعیت مناسبی برخوردارند.
این فعال سیاسی یادآور شد: ارتباط مستقیمی بین شاخص های رفاه اقتصادی و توسعه اطلاع رسانی وجود دارد به طوری که شاهد هستیم کشورهای حوزه اسکاندیناوی، فلاند، نروژ و سوئد هم رفاه اقتصادی و هم گردش آزاد اطلاعات را باهم دارند.
فراهانی تصریح کرد: رشد و ارتقا در عرصه اطلاع رسانی موجب گسترش توسعه و افزایش شاخص های مبارزه با فساد می شود چرا که مطبوعات و خبرگزاری ها چشم های بیدار جامعه هستند که به دنبال مشکلات و چالش های اصلی جامعه در هر عرصه ای هستند.
وی خاطرنشان کرد: در جامعه ای که مطبوعات و خبرگزاری ها آزاد هستند و به راحتی تحولات را رصد می کنند، فساد، رشوه و اختلاس کمتر است.
وی در ادامه به تشریح برنامه های انتخاباتی حزب ندای ایرانیان پرداخت و گفت: حزب ندای ایرانیان در یک سال گذشته بعد از صدور مجوز اصلی ترین هدف خود را بر گسترش تشکیلات و سازماندهی نیروهای خود گذاشته است که برای فعالیت در این حزب اعلام آمادگی کرده اند.
دبیرکل حزب ندای ایرانیان با بیان این که تمامی شعب این حزب در همه استان ها فعال هستند و ستاد انتخابات این حزب تشکیل شده است، افزود: شورای عالی انتخابات حزب ندای ایرانیان با حضور 15 نفر از اعضای شورای مرکزی تشکیل شده و برنامه ریزی برای انتخابات را در دستور کار دارد.
فراهانی اضافه کرد: در حال تکمیل فهرست نامزدهای انتخابات از این حزب هستیم و به زودی این فهرست را به شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان که به عنوان قلب تپنده اصلاحات است، تقدیم می کنیم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده