ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اقدام جالب ولایتی در دیدار با هیئت لبنانی

 اقدام جالب ولایتی در دیدار با هیئت لبنانی

مهر/رییس مرکز تحقیقات راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با هیئتی از احزاب لبنانی برای همرنگی با مهمانان که بدون لباس رسمی حضور یافته بودند، کت خود را درآورد.

دفتر علی اکبر ولایتی رییس مرکز تحقیقات راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام یکی از مقاصد اصلی هیئت های سیاسی خارجی است که در جریان سفر به ایران حتما سری به آنجا می زنند.

عصر امروز نیز هیئتی از احزاب لبنانی به ریاست آقای بسام الهاشم از حزب الیسار الوطنی این کشور،‌ با ولایتی دیدار داشتند.

آقای الهاشم در ابتدای دیدار با آقای ولایتی از فرصت بدست آمده تشکر کرد و از این که هیئت احزاب لبنانی با لباس غیر رسمی در جلسه دیدار با آقای ولایتی حضور یافته اند عذرخواهی کرد.

این مقام لبنانی در توجیه علت نپوشیدن لباس رسمی برای حضور در این دیدار گفت: در حال دیدار از منزل حضرت امام (ره) بودیم و به دلیل ترافیک سنگین تهران نتوانستیم به هتل برویم و با لباس رسمی در این دیدار حاضر شویم.

آقای ولایتی نیز در اقدامی جالب کت خود را درآورد و گفت: من هم حاضرم کتم را دربیاورم.این اقدام آقای ولایتی باعث شد تا هیئت احزاب لبنانی چندین بار وی را تشویق، و از او تشکر کنند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X