ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

گزینه‌های اول و دوم سپاهان برای سرمربیگری چه کسانی هستند؟

گزینه‌های اول و دوم سپاهان برای سرمربیگری چه کسانی هستند؟

تسنیم/ کاندای اسپانیایی و استیماچ کروات دو گزینه‌ای هستند که به ترتیب از شانس بیشتری برای نشستن روی نیمکت سپاهان برخوردارند.
پس از منتفی شدن حضور اسکوچیچ در سپاهان مسئولان این باشگاه از امروز (چهارشنبه) مذاکرات خود را با 2 گزینه کروات و یک گزینه اسپانیایی آغاز می‌کنند. پیش از آنکه مسئله مسئولان سپاهان مطرح کنند که اسکوچیچ گزینه اول آنها برای هدایت سپاهان است، منوچهر نیکفر رئیس هیئت مدیره سپاهان اعلام کرد که حضور سرمربی ایرانی در سپاهان منتفی است و این باشگاه 4 گزینه کروات را برای هدایت سپاهان مدنظر دارد. وی از بوناچیچ، استیماچ، اسکوچیچ و کرانچار به عنوان گزینه‌های مد نظر سپاهان نام برد.
در حال حاضر حضور اسکوچیچ و کرانچار در سپاهان منتفی و یک گزینه اسپانیایی به دو گزینه باقی مانده کروات اضافه شده است. این گزینه اسپانیایی «رائول کاندا پرس» نام دارد که سابقه سرمربیگری در لالیگا و همچنین لیگ عربستان را در رزومه کاری خود دارد. این مربی 46 ساله سرمربی رئال سوسیداد، آلمریا، الاتحاد و النصر عربستان هم بوده است. وی در سال 2014 سرمربی النصر عربستان بوده و یک سال است که هدایت تیمی را بر عهده ندارد.
با توجه به مشکلات شدیدی که بین لوکا بوناچیچ و بازیکنان مطرح سپاهان در آخرین حضور این مربی کروات در سپاهان بوجود آمد و ذهنیتی که هواداران سپاهان نسبت به لوکا دارند و همچنین ترک ناگهانی سپاهان توسط این مربی کروات، شانس او برای هدایت سپاهان نسبت به دو گزینه دیگر کمتر است.
به نظر می‌رسد اگر سپاهانی‌ها به ویژه در زمینه مالی با کاندا به توافق برسند این مربی اسپانیایی از شانس بیشتری نسبت به استیماچ برای نشستن بر روی نیمکت سپاهان برخوردار باشد اگر چه با توجه به اتفاقات اخیر هیچ‌چیز در این باشگاه قابل پیش‌بینی نیست. در این بین احتمال اضافه شدن یک گزینه برزیلی به نام فاریاس هم به سه گزینه دیگر مطرح شده که البته این احتمال ضعیف به نظر می‌رسد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده