ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حوادث روایت جدید از دوئل عشقی دو موادفروش

حوادث/ روایت جدید از دوئل عشقی دو موادفروش

تسنیم/ قاتلی که به خاطر زن تبهکاری رقیب خودش را به قتل رسانده بود در ادامه بازپرسی گفت: معصومه (زن تبهکار) در قتل نقشی نداشته است.

ساعت 16:00 مورخ 12/4/94 گزارشی مبنی بر وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل در خیابان شوش شرقی - کوچه تن زاده به کلانتری 159 بی سیم اعلام شد.

پس از حضور مأموران کلانتری و بررسی های اولیه مشخص شد فردی بنام داوود که 35 سال دارد بر اثر اصابت ضربات چاقو به قسمت سینه به قتل رسیده و ضارب نیز از محل وقوع قتل متواری شده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.با حضور کارآگاهان اداره دهم در محل جنایت مشخص شد که درگیری منجر به قتل در حیاط یک واحد مسکونی صورت گرفته و لذا آن¬ها به تحقیق از صاحبخانه پرداختند.

صاحبخانه بنام معصومه در اظهارات اولیه مدعی شد که من داخل حیاط مشغول شستن حیاط بودم که ناگهان با شنیدن صدای درگیری داخل کوچه از خانه بیرون آمده بودم تا ببینم در کوچه چه خبر است که این آن دو نفر درگیری خود را به داخل حیاط خانه من کشاندند و یک نفر از آنها دیگری را با چاقویی که در گوشه حیاط خانه افتاده بود به قتل رساند و من هیچکدام از آنها را نمی شناختم.

با توجه به اظهارات معصومه کارآگاهان اداره دهم ضمن انجام هماهنگی با مقام قضایی، معصومه را دستگیر و جهت انجام تحقیقات به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل کردند؛ در همان تحقیقات اولیه و با بررسی سوابق معصومه مشخص شد که وی از مجرمین سابقه دار با 7 سابقه دستگیری است که بارها به اتهام ارتکاب جرایم مختلف همچون درگیری با مأموران، سرقت، نگهداری اموال مسروقه، راه اندازی خانه فساد و ... دستگیر و روانه زندان شده است؛ همزمان و با بررسی سوابق مقتول مشخص شد که او نیز دارای سابقه دستگیری به اتهام سرقت و مواد مخدر است.

با توجه به سوابقه معصومه و تحقیقات پلیسی بعمل آمده مبنی بر تردد مقتول به خانه معصومه، بار دیگر تحقیقات از معصومه در دستور کار قرار گرفت، اینبار معصومه که در برابر اطلاعات دقیق کارآگاهان چاره¬ای جز بیان حقیقت نداشت، ضمن معرفی قاتل به تشریح زمان درگیری قاتل و مقتول پرداخت.

معصومه در اظهارات جدیدش به کارآگاهان گفت: من و داوود از چندی پیش تصمیم گرفته بودیم که با یکدیگر ازدواج کنیم اما قاتل بنام سیروس که بواسطه خرید و و فروش موادمخدر با وی آشنا شده بودم و از چندی پیش به من اظهار علاقه می¬کرد با اطلاع از این خبر، از من خواست تا از این تصمیم منصرف شده و حتی ارتباط خود با داوود را قطع کنم اما من تصمیم خودم را برای ازدواج با داوود گرفته بودم؛ پس از آن، سیروس همیشه مرا تحت نظر داشت و حتی مرا تعقیب می¬کرد تا مانع از ملاقات من و داوود شود تا اینکه در روز درگیری، سیروس با اطلاع از حضور داوود در خانه به منزل من آمد و در حیاط خانه با داوود درگیر شد؛ در حین درگیری ، سیروس با چاقویی که در گوشه حیاط افتاده بود ضربه¬ای را به سمت داوود پرتاب کرد و به سرعت از محل متواری شد؛ داوود نیز روی زمین افتاد. بلافاصله به داخل کوچه آمده و از همسایگان درخواست کمک کردم.

با شناسایی دقیق قاتل و بررسی سوابق وی مشخص شد که او نیز مانند معصومه و مقتول از مجرمین سابقه دار در زمینه سرقت و موادمخدر است که پس از ارتکاب جنایت، از محل سکونتش در منطقه دروازه غاز متواری شده بود .

اقدامات پلیسی جهت شناسایی مخفیگاه متهم ادامه داشت تا سرانجام مخفیگاه متهم در غرب کشور شناسایی شد؛ کارآگاهان اداره دهم با اخذ نیابت قضایی به غرب کشور اعزام و موفق به دستگیری سیروس در مورخه 07/08/1394 شدند؛ سیروس پس از انتقال به اداره دهم آگاهی، با تأیید اظهارات معصومه، صراحتا به ارتکاب جنایت اعتراف کرد.

سیروس پس از حضور در دادسرای جنایی تهران درباره نحوه قتل داوود اظهار داشت: بیشتر از سه روز از آشنایی من با داوود نمی‌گذشت که معصومه با من تماس گرفت و درخواست کرد برای او مواد ببرم، در حال نزدیک شدن به خانه معصومه بودم که نگهان داوود را دیدم، داوود بعد از دید من با باتوم به سمتم حمله کرد، من نیز که قصد دفاع از خود را داشتم باتوم را از دستش گرفتم و دور گردنش انداختم که همین امر موجب شد تعادلش برهم بخورد، من نیز از این فرصت استفاده کردم و با استفاده از چاقویی که از آشپزخانه داخل حیاط خانه معصومه برداشتم ضربه‌ای به سینه داوود زدم.

وی درباره نقش معصومه در درگیری نیز گفت: معصومه در قتل نقشی نداشته است و بعد از درگیری من با داوود داد و فریادش شروع شد تا اینکه همسایه‌ها بیایند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده