جزئیات رشد 67 درصدی میانگین حقوق فرهنگیان طی دو سال گذشته

جزئیات رشد 67 درصدی میانگین حقوق فرهنگیان طی دو سال گذشته

فارس/ معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش درباره رشد بیش از 67 درصدی میانگین حقوق فرهنگیان طی دو سال فعالیت دولت یازدهم، توضیحاتی را ارائه داد.

سیدمحمد بطحایی با اشاره به سخنان وزیر آموزش و پرورش در خصوص افزایش رشد 67 درصدی میانگین حقوق فرهنگیان طی دو سال دولت تدبیر و امید، گفت: وقتی رشد میانگین حقوق فرهنگیان در آبان ماه 94 را با شهریورماه 92 مقایسه می‌کنیم، مشاهده می‌شود که میانگین حقوق و مزایا از مبلغ 12 میلیون 565 هزار ریال در شهریور ماه 92 به 21 میلیون و 75 هزار ریال در آبان ماه 94 رسیده و این میزان رشد 67 و 7 دهم درصدی را نشان می‌دهد. وی افزود: این در حالی است که افزایش حقوق مطابق با ضریب جدول حقوق کارکنان دولت در هر سال توسط هیأت وزیران تصویب و ابلاغ می شود به گونه‌ای که در سال 93 نسبت به 92 معادل 20 درصد و در سال 94 نسبت به 93 معادل 14 درصد رشد داشته است و مقایسه آماری ارقام با سایر کارکنان دولت نشان می‌دهد که هرگونه تشکیک در جهت محاسبات را به طور کامل برطرف می‌کند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه دولت یازدهم به معیشت فرهنگیان توجه ویژه داشته است، خاطرنشان کرد: بخش عمده دلیل افزایش رشد میانگین حقوق فرهنگیان مربوط به اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان است که از مهرماه سال 94 اجرایی شده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جزئیات رشد 67 درصدی میانگین حقوق فرهنگیان طی دو سال گذشته » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X