ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اعلام قیمت و زمان پیش فروش بلیت‌های تئاتر فجر

اعلام قیمت و زمان پیش فروش بلیت‌های تئاتر فجر

ایسنا/ زمان پیش‌فروش و بهای بلیت سالن های نمایش سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر اعلام شد.
پیش فروش بلیت‌های جشنواره سی و چهارم از ساعت 12 ظهر روز یکشنبه 27 دی ماه آغاز می‌شود.

بر پایه این گزارش، عموم علاقه‌مندان و دانشجویان تئاتر می‌توانند از ساعت 12 ظهر روز یکشنبه 27 دی ماه سال جاری با مراجعه به پایگاه تیوال (پایگاه رسمی فروش بلیت‌های جشنواره ) نسبت به خرید بلیت نمایش‌های مورد علاقه خود اقدام کنند.

ضمنا آن گروه از دانشجویانی که علاقه‌مند به استفاده از تخفیف 30 درصدی خرید بلیت های جشنواره هستند، می‌بایست حتما کد تخفیف ویژه را قبلا از مدیران گروه دانشکده‌های خود دریافت کنند . دانشجویان سایر رشته‌ها نیز می‌توانند با مراجعه به دبیر خانه جشنواره و ارائه کارت دانشجویی معتبر نسبت به دریافت کد تخفیف خرید بلیت‌های جشنواره اقدام کنند.

گزارش روابط عمومی سی و چهارمین جشنواره تئاتر فجر می‌افزاید : بهای پیش فروش بلیت سالن های جشنواره از 15 هزار تا 40 هزارتومان تعیین شده است.

آدرس پایگاه خرید بلیت http://www.tiwall.com است .

همچنین زمان دریافت کارت اهالی رسانه ومنتقدان برای تهیه بلیت سالن های نمایش سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر اعلام شد.

آن گروه از دست اندرکاران رسانه‌های جمعی که پیش ازاین نسبت به تکمیل و ارسال فرم درخواست سهمیه بلیت جشنواره تئاتر فجر اقدام کرده‌اند، می‌توانند از روز یکشنبه 27 دی ماه سال جاری با مراجعه به روابط عمومی جشنواره مستقر در روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی نسبت به دریافت کارت و کدهای ویژه تهیه بلیت‌اقدام و از ساعت 12 ظهر روز سه شنبه 29 دی ماه با مراجعه به پایگاه تیوال (پایگاه رسمی بلیت های جشنواره ) نسبت به انتخاب نمایش های مورد نظر خود اقدام کنند.

ضمنا اعضای کانون ملی منتقدان تئاتر ایران و انجمن منتقدان و نویسندگان خانه تئاتر نیز می‌توانند روز یکشنبه 27 دی ماه با مراجعه به روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی کارت حاوی کد های ویژه تهیه بلیت به خود را دریافت و از ساعت 12 ظهر روز سه شنبه 29 دی ماه با مراجعه به پایگاه تیوال بلیت نمایش های مورد نظر خود را تهیه کنند.

بر پایه این گزارش همچنین گروه‌های شرکت کننده در جشنواره نیز می بایست از ساعت 12 ظهر روز یکشنبه 27 دی ماه با مراجعه به پایگاه تیوال نسبت به دریافت بلیت سهمیه مربوط به اجرای نمایش خود اقدام کرده همچنین این گروه‌ها می توانند از ساعت 12 ظهر روز سه شنبه 29 دی ماه جاری برای دریافت سهمیه بلیت سایر اجرا‌های جشنواره به پایگاه مذکور مراجعه کنند.

این گزارش می‌افزاید با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای اهالی رسانه و منتقدان ، مردم ، دانشجویان و گروهای شرکت‌کننده ردیف‌های مجزایی برای تهیه بلیت در نظر گرفته شده که هر گروه صرفا می‌توانند از ردیف‌های مربوط به خود بلیت تهیه کنند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده