ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

روایتی بی‌پرده از اختلاف فرکی - نویدکیا

روایتی بی‌پرده از اختلاف فرکی - نویدکیا

ایسنا/ می‌گوید تمام تمام هواداران سپاهان به فرمان من هستند. ادعا دارد که حکومت سکو‌ها در اصفهان با اوست. می‌گوید: "تمام این شعارهایی که می‌بینید در ورزشگاه می‌دهند از من است". او «مهدی عرب» پیشکسوت لیدر‌های سپاهان است.
مهدی میرسعیدی یا به قول هواداران سپاهان "مهدی عرب" از قدیمی‌ترین لیدرهای ورزش اصفهان و سپاهان است، اما در حال حاضر این هوادار در بستری بیماری به سر می‌برد. این لیدر پیشکسوت با تمام گِله‌هایی که از این باشگاه دارد، اما می‌گوید هنوز هم قلبش برای سپاهان می‌زند و نارحت از شرایطی است که برای این تیم به وجود آمده است. از قهر محرم تا رفتن فرکی و البته هوادارانی که باعث شدند شرایط حادتر شود. او اعتقاد دارد که مدیران فعلی این باشگاه سپاهانی نیستند و دل‌شان برای تیم نمی‌سوزد.
حسین فرکی از مربیانی است که به گفته کارشناسان نتایج بدی در این فصل نگرفت، اما اتفاقاتی رخ داد که هواداران را در مقابل حسین فرکی قرار داد و شرایطی را برای این مربی فراهم کرد که رفتن را بر ماندن ترجیح داد. خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - منطقه اصفهان درباره ماجرا‌های پنهان در اختلاف این دو در سپاهان با سرلیدر این تیم به گفت‌وگو پرداخته که در ادامه می‌خوانید:
هواداران سپاهانی جز وفادارترین هواداران هستند
او هواداران سپاهانی را جزء وفادارترین هواداران می‌داند و می‌گوید: به خدا این هواداران دلشان برای تیم می‌سوزد. سپاهان محبوب همه ما است، به هرحال روزی باقریان هم عوض می‌شود، اما این هواداران هستند که می‌مانند، اما الان ناراحتی‌هایی برایشان پیش آمده است.
این لیدر پیشکسوت سپاهان به اتفاقات بین فرکی و نویدکیا نیز اشاره می‌کند و ادامه می‌دهد: نه نویدکیا با فرکی می‌ساخت و نه فرکی با نویدکیا، به همین دلیل اختلافاتی پیش آمد که باعث ناراحتی هواداران شد. به هرحال هواداران و سپاهان همیشه پابرجا هستند، ولی این وسط آن بالایی‌ها، روزی می‌آیند و روزی می‌روند.
عرب به دورانی اشاره می‌کند که محمدرضا ساکت مدیرعامل سپاهان بود و می‌گوید: اگر سپاهان یک تیم واقعی است به خاطر تاج، اسلامیان و ساکتِ، خدا برکتشان بدهد ما شرمنده‌شان هستیم.
او می‌گوید: تیم دست کسانی افتاده که سپاهانی نیستند، اگر سپاهانی بودند این تیم الآن به این حال روز نمی‌افتاد.
نفاقی که در تماشاچی‌ها افتاده به بازیکنان بر می‌گردد
عرب به جدا شدن فرکی و به تأثیر هواداران در این جدایی هم اشاره‌ای می‌کند و ادامه می‌دهد: نفاقی که در تماشاچی‌ها افتاده به بازیکنان بر می‌گردد، فرکی می‌گفت من فلانی را می‌خواهم، اما نویدکیا می‌گفت من نمی‌خواهم، بعد هم که محرم قهر کرد و تماشاچی‌ها رفتند آوردنش.
این لیدر پیشکسوت سپاهان ادامه می‌دهد: ما هواداران مدیون نویدکیا هستیم مگر سال پیش نبود با پاس‌های قشنگی که داد سپاهان قهرمان شد. نویدکیا را قبول داریم. حسین فرکی از مربیان خوب ایران است که به گفته کارشناسان نتایج بدی در این فصل نگرفت، اما اتفاقاتی رخ داد که هواداران را در مقابل حسین فرکی قرار داد و شرایطی را برای این مربی فراهم کرد که دیگر رفتن را بر ماندن ترجیح داد.
عرب در واکنش به این صحبت که هواداران در مقابل فرکی قرار گرفتند، می‌گوید: هواداران دیگر فرکی را نمی‌خواستند، با سه گلی هم که از استقلال خورد دیگه اوضاع بدتر شد چون تیم ما همیشه گربه سیاه استقلال و پرسپولیس بود و نباید سه گل در اصفهان می‌خورد. البته قبول دارم که در این اختلافاتی که پیش آمد نویدکیا باید از فرکی اطاعت می‌کرد چون مربی، بزرگ تیم است.
نویدکیا می‌خواست بزرگ نمایی کند که فرکی زیر بار نرفت
او اشاره‌ای به رابطه بین نویدکیا و فرکی می‌کند و ادامه می‌دهد: این دو نفر جواب نامه و تلفن همدیگر رو نمی‌دادند، البته نویدکیا می‌خواست بزرگ‌نمایی کند که فرکی هم زیر بار نرفت.
این لیدر پیشکسوت سپاهان می‌گوید: همه تیم‌ها بین هوادارانشان دو دستگی پیش می‌آید. در سپاهان هم یه عده فرکی رو می‌خواستن، اما بقیه نه، حتی زد و خوردم پیش آمد بر سر این نخواستن، اما بالاخره فرکی رفت. به هرحال امیدوارم این دو دستگی از بین رفته باشد و دوباره حال و روز این تیم خوب شود.
سپاهان در حقم نامردی کرد
مهدی عرب که دیگر به سختی به ورزشگاه می‌آید، از تأثیری که بر هواداران دارد می‌گوید: تمام هواداران به فرمان من هستند، وقتی هم که به ورزشگاه می‌آیم می‌گویند "صل علی محمد مهدی عرب خوش آمد" حتی تمام این شعارهایی که می‌بینید در ورزشگاه می‌دهند از من است، اما الآن مریض هستم و در خانه و هیچ کدام از سپاهانی‌ها به عیادت من نیامدند.
این هوادار سپاهان به دوران سخت گذشته اشاره می‌کند و ادامه می‌دهد: اون زمان که حقوقی در کار نبود و لیدرها پولی دریافت نمی‌کردند. حتی من 4 تا اتوبوس داشتم و هواداران را رایگان به این شهرستان و آن شهرستان می‌بردم، اما با وجود این همه کار برای این باشگاه، الآن سپاهان در حق من نامردی کرده است.
هیچ گاه اسم ذوب‌آهن را نیاوردم
او می‌گوید: حتی برای بازی‌های ذوب‌آهن نیز راهی ورزشگاه می‌شدم. زمانی که برای بازی‌های ذوب‌آهن می‌رفتم در شعارهایم یک‌بار هم اسم ذوب‌آهن را نبردم. همش می‌گفتم اصفهان، اما الآن تمام ذوبی‌ها اومدن دیدنم، اما این سپاهان در حقم نامردی کرد، حتی یکی نفر سپاهانی هم به عیادتم نیامد. ذوب‌آهن تیم من نبود و انتظاری از ذوبی‌ها نداشتم، اما برای من سنگ تمام گذاشتند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده