ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

طنز تشکر تخته گاز شش سیلندر

طنز/ تشکر تخته گاز شش سیلندر

خراسان/ امروز قصد داریم از چند گروه تشکر کنیم، تشکر خشک و خالی و الکی هم نه، تشکر واقعی و از ته دل.
اول از بانیان این وام خودرو که زحمت تأمین بودجه اش را به جان خریدند و در حالی که شب های پرداخت یارانه مصیبت دارند، با هزار «قرض و قوله» اعتبار این وام حیاتی را تأمین و دل عده ای را شاد کردند!
بعد از آن از شرکت های خودروسازی ایرانی و حتی چینی که بعد از مدت ها توانستند کارخانه های تار عنکبوت گرفته شان را راه بیندازند، چرخ دنده‌های زنگ زده شان را روغن‌کاری کنند، انبارهایشان را خالی کنند و تهش را جارو بزنند!
در مرحله بعد از هموطنان عزیزی تشکر می کنیم که در کمتر از یک روز چنان «جامه دران» به نمایندگی ها هجوم بردند که حتی اجازه ندادند سیستم ها بالا بیاید و آن چنان با ولع پنج هزار خودرو ثبت نام کردند که خود مسئولان هم انگشت حیرت به دهان گرفتند و فرصت نکردند در پوست خود بگنجند! واقعاً این هموطنان عزیز چطور چند ماه بی خودرویی را تحمل کرده بودند و شب ها بدون اتول صفر خوابشان برده بود؟!
می ماند من و سایر هموطنانی که علاقه ای به خرید چند برابر قیمت ماشین آلاتی به نام خودروی صفر نداریم، که تشکر از ما هم باشد طلبمان!
علیرضا کاردار

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X