ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

4گوشه دنیا جراحی خطرناک خارج کردن قیچی از سر یک مرد

4گوشه دنیا/  جراحی خطرناک خارج کردن قیچی از سر یک مرد

نمناک/ قیچی داخل جمجمه مرد جوان گیر کرده بود. پزشکان و پرستاران حتی از نزدیک شدن به او ترس داشتند .جراحی خطرناک برای خارج کردن قیچی از سر این مرد خطرناک ترین جراحی سال شناخته شد.

مردی با یک قیچی آهنی گیرکرده داخل سرش وارد بخش اورژانس شد و از پرستاران تقاضای کمک کرد. به توصیف پزشکان و پرستاران شاهد ماجرا صحنه به قدری وحشتناک بود که خیلی از آنها جرات نزدیک شدن به مرد را نداشتند.

دیلی میل خطرناک ترین جراحی سال 2015 را معرفی کرد." جون آکودو مونوری " 32 ساله که به دلیل خوش رفتاری و اخلاق خوبش به جنتلمن معروف بود توسط مردی مورد حمله قرار گرفت.
آقای مونوری مالک ستورانی در غرب مکزیک است و به گفته ی دوستان نزدیک وی این حادثه توسط مردی که به شدت از موفقیت ها و محبوبت "جون مونوری " خشمگین بود انجام شد.

قیچی با اصابت به سر آقای موری وارد جمجمه ی او شد و جراحت شدیدی را در سمت چپ سر او ایجاد کرد. مونوری به سرعت به بیمارستان منتقل شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت و به طرز شگفت انگیزی نجات یافت.

"جان مونوری" بعد از به هوش آمدن در رابطه با حادثه گفت : اصلا نمی دانم که چرا آن مرد این کار را انجام داد، او برای خرید یک نوشیدنی آمده بود و زمانی که برای پرداخت پول دستش را داخل جیبش برد به جای اسکناس یک قیچی بیرون اورد و به سمت من حمله کرد. تنها کاری که توانستم انجام دهم این بود که با یک حرکت کوچک مانع از فروروفتن قیچی به داخل چشمم شوم.


4گوشه دنیا/  جراحی خطرناک خارج کردن قیچی از سر یک مرد

4گوشه دنیا/  جراحی خطرناک خارج کردن قیچی از سر یک مرد

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X