ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رقابت تنگاتنگ کلینتون و سندرز در نظرسنجی ها

رقابت تنگاتنگ کلینتون و سندرز در نظرسنجی ها

باشگاه خبرنگاران/ طبق تازه ترین نظرسنجی، کلینتون و سندرز برای رسیدن به نامزدی حزب دموکرات از اقبالی برابر برخوردارند.

به گزارش رویترز، طبق تازه ترین نظرسنجی که با همکاری رویترز و مؤسسه اپسوس انجام و نتایج آن روز سه شنبه منتشر شد، هیلاری کلینتون و برنی سندرز هرکدام از اقبالی برابر برای رسیدن به نامزدی حزب دموکرات برخوردار هستند.

در حالی که نامزدهای حزب دموکرات خود را برای انتخابات مقدماتی هفته آینده در ایالت نیویورک آماده می کنند، رقابتی تنگاتنگ میان نامزدهای حزب دموکرات وجود دارد. طبق این نظرسنجی سناتور برنی سندرز و هیلاری کلینتون، وزیر خارجه سابق آمریکا هرکدام از حمایت 48 درصدی رأی دهندگان برخوردار شد. در این نظرسنجی که از تاریخ8 تا 12 آوریل(20 تا 24 فروردین) برگزار شد 719 دموکرات مشارکت داشتند.

همچنین در اردوگاه جمهوری خواهان نیز طبق این نظرسنجی دونالد ترامپ توانست حمایت 41 درصد از 598 جمهوری خواه را کسب کند. این در حالی است که تد کروز تنها 35 درصد از آرا را بدست آورد.


[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده