ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

طرح برگزاری رزمایش با حضور دستگاه‌های مربوط در مرزهای منتهی به عراق

طرح برگزاری رزمایش با حضور دستگاه‌های مربوط در مرزهای منتهی به عراق

میزان/ سردار اشتری به تشکیل قرارگاه اربعین برای برقراری نظم و امنیت و تسهیل ترافیک در مرزهای منتهی به عراق اشاره کرد و گفت: برای هماهنگی و اجرای بهتر این طرح، حداقل 10 روز قبل از فرا رسیدن اربعین رزمایشی با حضور دستگاههای مربوط برگزار می‌شود.

سردار سرتیپ اشتری در دومین نشست فصلی روسا و مدیران پلیس راهور ناجا افزود: با هر گونه دور دور کردن خودروها که تعداد معدودی از رانندگان به این کارها مبادرت می کنند نیز برخورد خواهد شد.

سردار اشتری گفت: در همه استانهای کشور با دور دور کردنها ، کشف حجاب و ایجاد مزاحمت برا ی نوامیس مردم برخورد قانونی می شود .

فرمانده نیروی انتظامی به کاهش 7 درصدی کشته های تصادفات قبل از شهریور اشاره کرد و افزود: بعد از شهریور، این کاهش به حدود3 درصد رسید که تلاش می کنیم تا پایان سال تعداد تلفات ناشی از تصادفات را به مرز 10 درصد کاهش دهیم.

سردار اشتری گفت: رفتار و اخلاق ماموران راهور باید منطقی و قاطع توام با مهربانی باشد اما در عین حال اعمال قانون حتما باید صورت بگیرد زیرا این مهم به نفع خود مردم است .

وی از اجرای طرح زمستانی از 23 آذر تا 23 اسفند خبر داد و افزود: اجرای دقیق این طرح در کشور به ویژه در استان هایی که از نظر آب و هوایی نامساعدند و در همه محورهای مواصلاتی با هماهنگی دستگاه های مربوط ضروری است.

سردار اشتری به تشکیل قرارگاه اربعین برای برقراری نظم و امنیت و تسهیل ترافیک در مرزهای منتهی به عراق اشاره کرد و گفت: برای هماهنگی و اجرای بهتر این طرح، حداقل 10 روز قبل از فرا رسیدن اربعین رزمایشی با حضور دستگاه‌های مربوط برگزار می‌شود.

وی گفت: از نقطه صفر مرزی به این طرف کارهای خوبی انجام شده و گیت های خروجی از 18 عدد به 96 مورد رسیده که البته گیت های سیار به این تعداد اضافه خواهد شد.

سردار اشتری افزود: خوزستان و ایلام اولویت اول و استانهای همجوار اولویت دوم ما هستند تا زائران اربعین حسینی را از مبدا تا مقصد با هدایت و راهنمایی پوشش دهیم .

فرمانده ناجا استفاده از تجهیزات نوین الکترونیکی و سامانه های هوشمند را از دیگر اولویت‌های ناجا برشمرد و خواستار تقویت این تجهیزات با همکاری و کمک مسئولان استانی و محلی در سراسر کشور شد .

در پایان این نشست ، فرمانده نیروی انتظامی از خودروی کنترل مکانیزه پارک حاشیه ای برای ثبت تخلفات توقف ممنوع رونمایی کرد.

گفتنی است از امروز تهران به عنوان نخستین نقطه از کشور هرگونه توقف غیرمجاز خودروها را از طریق دوربین های هوشمندی که روی خودروهای پلیس مجهز شده است به طور سیار رصد و اعمال جریمه می کند.

قرار است بعداز پایتخت این طرح در سایر کلان شهرهای کشور اجرایی شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده