ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بازار قیمت زعفران 4 میلیون و 300 تومان

بازار/ قیمت زعفران 4 میلیون و 300 تومان

باشگاه خبرنگاران/ عضو شورای ملی زعفران بیان کرد: ثبات قیمت‌ها دربازار تأثیر به سزایی درافزایش صادرات محصول خواهد داشت.

علی حسینی عضوهیئت رئیسه شورای ملی زعفران در خصوص ورود زعفران به بورس اظهار داشت: از چند سال گذشته تا کنون تلاش‌های بسیاری برای ورود محصول زعفران به بورس شده که البته به سبب ویژگی خاص محصول در شرایط فعلی امکان ورود آن وجود ندارد.

وی با اشاره به افزایش سطح زیر کشت زعفران گفت: درچندسال اخیر سطح زیر کشت زعفران به سبب قیمت‌های واقعی و کاذب محصول افزایش پیدا کرده که این امر خطری برای کشاورزان محسوب می‌شود زیرا با توجه به توسعه افسار گسیخته کشت محصول که بازار برای جذب ان مهیا نیست می‌تواند رسوب کالا و کاهش قیمت و در نهایت ضرر کشاورزان را به دنبال داشته باشد.

حسینی در ادامه گفت: در طول 15 روز اخیر حباب قیمت‌های کاذب زعفران شکسته شده به گونه ای‌که درحال حاضر قیمت هر کیلو زعفران بین 4 میلیون و 300 الی 5 میلیون و 300 متغییر است

عضو شورای ملی زعفران تصریح کرد: درواقع در سال گذشته قیمت زعفران به سبب وجود برخی فرصت طلبان رشد ناگهانی داشته که همین امر موجب کند شدن روند صادرات در سال گذشته شده که امیدواریم با توجه به ثبات قیمت ها دربازار در سال جاری نیز با افزایش صادرات محصول مواجه شویم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده