ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

این چه وقت عصبانیت بود آقای گل‌محمدی؟

این چه وقت عصبانیت بود آقای گل‌محمدی؟

آی اسپورت/ یحیی یکی از عجیب ترین لحظه های این هفته لیگ برتر را در ورزشگاه یادگار رقم زد.«نتایجِ لیگ برتر بیرون زمین مسابقه نعیین می شوند». این جمله یحیی گل محمدی، بعد از شکست در اولین بازی لیگ پانزدهم مطرح شده بود. مردِ اول نیمکت ذوب که در فصل های گذشته با آرامش و سکوت‌اش در کنار زمین به یاد آورده می شد؛ این بار کم طاقت تر از همیشه، بنا را بر انتقادهای شدید از داوران گذاشت. او در هفته های بعد و حتی بعد از پیروزی برابر پرسپولیس با اشتباه های مکرر فغانی، دیگر نگران داوری و تعیین شدن نتایج بیرون از زمین مسابقه نبود.
نتایج نسبتا خوب ذوب، اعتراض های یحیی به داوری را متوقف کردند اما سرمربی جوان تیم اصفهانی، یکی از عجیب ترین لحظه های این هفته لیگ برتر را در ورزشگاه یادگار رقم زد. در شرایطی که بازی با تساوی یک یک دنبال می شد و مدت زیادی از گلزنی احسان پهلوان برای ذوب نمی گذشت، یحیی ناگهان کت اش را روی زمین انداخت و در اعتراض شدید به داور، چند لگد به آن زد. رفتاری که حتی در بین بداخلاق ترین مربیان لیگ برتر هم کمتر تماشا کرده ایم. دلیل؟ گل محمدی اعتقاد داشت داور اوت دستی ذوب را به اشتباه به تراکتور داده است!
مرور رفتارهای این فصل یحیی، این باور را به ذهن متبادر می کند که او قصد دارد با تغییر ایجاد کردن در شخصیت مربیگری اش، خودش را به استانداردهای نازل بدنه مربیان ایرانی برساند. او در روزهای موفق مربیگری در نفت و ذوب، مدام به خاطر «تفاوت»اش با مربیان دیگر مورد ستایش قرار گرفته اما حالا خواسته یا ناخواسته، در مسیرِ تبدیل شدن به یک مربی مثل همه مربیان فوتبال ایران-سلاطین طلبکاری و اعتراض- دیده می شود. او خیلی زود تاثیر منفی رفتارش را در تیم دید. تنها چند دقیقه بعد از این اعتراض، ذوب تمرکزش را از دست داد و گل دوم را از تراکتور خورد تا شاید یحیی متوجه شود که زمان و روش درستی را برای اعتراض انتخاب نکرده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده