ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اطلاعیه کانون هواداران پرسپولیس در خصوص کمپین حامیان سرخ

اطلاعیه کانون هواداران پرسپولیس در خصوص کمپین حامیان سرخ

بانک ورزش/ کانون هواداران باشگاه پرسپولیس در خصوص کمپین حامیان سرخ اطلاعیه ای صادر کرد.
در این اطلاعیه آمده است هواداران فهیم باشگاه پر افتخار پرسپولیس امروز که حضور باشکوه شما در میادین آسیایی چشم ها را خیره کرده و حماسه آفرینی شما عظمت و بزرگی پرسپولیس را به همگان اثبات کرده است و در روزگاری که عوامل مختلف که شاید بازگو کردن آنها در این شرایط به صلاح نباشد,دست به دست هم داده اند تا باشگاه در پروژه جذب اسپانسر دائمی با مشکل مواجه شود حمایت ما هواداران به عنوان صاحبان اصلی این تیم می تواند گره گشای مشکلات مالی باشگاهی باشد که نماد عزت و غرور ما است. کانون هواداران ضمن درک دلواپسی ها و ابهامات شما عزیزان پس از رایزنی با مدیران باشگاه و بیان نقطه نظرات هواداران نتیجه و ماحصل این گفتگو را به شرح زیر به اطلاع می رساند:
الف) شماره حساب اعلام شده دولتی بوده و مربوط به باشگاه پرسپولیس می باشد و متعلق به غیر نیست.
ب)نهادهای ذیصلاح کلیه تراکنش های مربوط به این طرح را به طور کامل بررسی خواهند کرد.
ج)امور مالی باشگاه پرسپولیس روزانه تمام دخل و خرج های مرتبط با این طرح را به طور شفاف و از طریق سایت رسمی باشگاه به هواداران گزارش خواهد داد.
د)باشگاه پرسپولیس ضمن تشکر از حمایت هواداران به مذاکرات خود جهت جذب اسپانسر دائمی ادامه خواهد داد و این کار به معنای منتفی شدن جذب اسپانسر به هیچ عنوان نمی باشد.
هواداران پرسپولیس می توانند کمک های مالی به باشگاه را از طریق واریز به حساب شماره 2170559001002 بانک ملی شعبه ولنجک به نام حساب دولتی تمرکز وجوه خزانه شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس ، ( (شبای IR30017000000217055900100 )) انجام و حمایت خود را اعلام کنند .

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده