ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

از زندگی در کنار همسرتان لذت ببرید

از زندگی در کنار همسرتان لذت ببرید

باشگاه خبرنگاران/ گاهی بعضی از خانم ها از عدم برقراری ارتباط مناسب همسرشان با آن ها گله مند بوده ولی با رعایت نکاتی می توان با طرف مقابل خود روابط صمیمانه ای را ایجاد کنند.
فریبا احدی بیگلو، روان شناس و مشاور، اظهار داشت: هر خانمی قطعاً خواهان این است که قلب همسر خودش را تسخیر کند و از طرفی نیز مردان قابلیت دارا بودن شخصیت مثبت را داشته و این مستلزم شیوه رفتاری همسرانشان با آن ها است.
وی ادامه داد: صداقت در رفتار مهمترین گام در شیوه رفتار با همسر بوده که در این صورت شما می توانید توقع رفتار صادقانه را از وی داشته باشید و همچنین سعی در دسترسی به تعریف خوشبختی از دیدگاه همسرتان بسیار مهم است.
احدی بیگلو افزود: شما می توانید بدون کاستن از خواسته هایتان از زندگی با همسر خود لذت برده و البته باید توجه داشت که مردان آن گونه که شما به آن ها می نگرید، خود را نمی بینند پس بنابراین احترام و خواسته شما از فرد، در گرو رفتار شما با طرف مقابلتان است.
این روان شناس در پایان گفت: همواره به نوع پوشش و آراستگی خود توجه کرده و سعی کنید مدت زمان بیشتری در کنار او وقت بگذرانید و نیز به یاد داشته باشید که همیشه شاید قادر به کنترل صددرصد او نباشید ولی با به کارگیری رفتارهای مناسب می توانید بر همسرتان تا حد زیادی تأثیرگذار باشید.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده