ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بحران سیاسی در برزیل فوتبال را تحت تأثیر قرار داد

بحران سیاسی در برزیل فوتبال را تحت تأثیر قرار داد

ایرنا/ پلیس برزیل به تیم فوتبال کورینتیانس دستور داده است یک دیدار خود را در جام حذفی یک روز جلوتر بیندازد تا از بروز درگیری احتمالی در جریان تظاهرات پیش بینی شده برای روز یکشنبه هنگام رأی گیری کنگره در مورد استیضاح دیلما روسف رئیس جمهوری این کشور جلوگیری شود.

به گزارش خبرگزاری رویترز از سائو پائولو، فدراسیون فوتبال این ایالت در بیانیه اعلام کرد: بازی مرحله یک چهارم نهایی بین کورینتیانس و 'رد بول برزیل' به روز شنبه افتاده است.
در بیانیه آمده است: این تغییر تاریخ بازی به درخواست پلیس نظامی و تلویزیون گلوبو صورت گرفت؛ چرا که تظاهراتی برای روز یکشنبه پیش بینی شده و کشور لحظات حساسی را می گذراند.
هنوز معلوم نیست که چرا تلویزیون گلوبو چنین درخواستی کرده است.
اعضای دولت روسف این گروه رسانه ای را متهم کرده اند که با دولت وی خصومت دارد و انتظار می رود که این شبکه، جلسه رأی گیری در مجلس سفلی کنگره را به طور زنده پخش کند.
نظرسنجی ها نشان می دهد که حدود دو سوم از برزیلی ها از استیضاح روسف حمایت می کنند و گفته می شود که اقتصاد این کشور در گرداب بدترین رکود در طول چند دهه گذشته فرو رفته است.
انتظار می رود تظاهراتی در سراسر این کشور واقع در آمریکای جنوبی در موافقت و مخالفت با استیضاح روسف برگزار شود.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده