ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ارزش یورو برابر دلار کاهش یافت

ارزش یورو برابر دلار کاهش یافت

خبرگزاری صدا و سیما/ ارزش یورو برابر دلار و برخی دیگر از ارزهای معتبر جهان در معاملات روز سه شنبه کاهش یافت.

انتظار کارگزاران و دست اندرکاران بازار برای مشخص شدن سیاست بانکی آمریکا ،با توجه به اینکه کمیته سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا قرار است فردا نشست خود را دراین باره برگزار کند و اینکه آیا نرخ بهره بانکی سرانجام در این کشور افزایش خواهد داد یا خیر ،بیشترین تاثیر را در افزایش ارزش دلار در برابر یورو برخی دیگر از ارزهای معتبر جهان ، در معاملات امروز داشته است.

اگر کمیته سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا، نرخ بهره بانکی خود را افزایش دهد،زمینه ساز افزایش ارزش دلار در برابر دیگر ارزهای معتبر جهان خواهد شد و اگر آن را در همین حد که تقریبا نزدیک به صفر درصد است بدون تغییر نگه دارد ،باعث کاهش ارزش دلار آمریکا در برابر دیگر ارزهای معتبر جهان خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری رویترز از لندن، هر یورو در بازار بین‌المللی مبادلات ارزی امروز لندن، به یک ممیز 1047 هزارم دلار( معادل هر هزار یورو برابر هزار و 104 دلار و 70 سنت) رسید که نسبت به پایان معاملات روز کاری پیشین این بازار، مقداری کاهش نشان می دهد. ارزش برابری این دو ارز در پایان معالات روز گذشته به نسبت یک یورو به یک ممیز 1059 هزارم دلار (هر هزار یورو برابر هزار و 105 دلار و 90 سنت ) بود.
ارزش برابری واحد پول اروپا با ین نیز در بازار بین‌المللی مبادلات ارزی امروز لندن کاهش یافت، به گونه ای که ارزش برابری این جفت ارزی به نسبت یک یورو به 133 ین و شش صدم یک ین بود.ارزش برابری این دو ارز در پایان معاملات روز کاری پیشین به نسبت یک یورو به 133 ین و 89صدم یک ین بود.

ارزش دلار آمریکا در مقابل ین ژاپن نیز در بازار بین‌المللی مبادلات ارزی امروز لندن کاهش یافت، به ترتیبی که ارزش برابری این دو ارز در اواسط معاملات امروز به نسبت یک دلار به 120 ین و 45 صدم یک ین بود، حال آنکه ارزش برابری این زوج ارزی در پایان معاملات روز کاری پیشین به نسبت یک دلار به 121 ین و هفت صدم یک ین بود.

اما در معاملات ارزی امروز لندن،ارزش پوند انگلیس در برابر یورو نوسان چندانی نداشت .بدین ترتیب که هر 7200 ده هزارم پوند(72پنی) برابر یک یورو معامله شد. به عبارت دیگر، هر 10 یورو با هفت هزار و 200 پوند داد و ستد شد.
ارزش پوند انگلیس در برابر دلار کاهش یافت. در داد و ستدهای امروز، هر پوند برابر یک ممیز 5343 هزارم دلار( معادل هر هزار پوند برابر هزار و 534 دلار و 30 سنت) خرید و فروش شد.

در همین بازار ارزش فرانک سوییس در برابر یورو افزایش یافت.با این توضیح که هر یک ممیز 0869 هزارم فرانک سوییس برابر یک یورو خرید و فروش شد. یعنی، هر هزار یورو برابر هزار و 86 فرانک و 90 سنت یک فرانک سوییس داد و ستد شد.
ارزش فرانک سوییس برابر دلار، تقریبا بی نوسان بود. به ترتیبی که هر دلار برابر 9838 ده هزارم فرانک (هر ده هزار فرانک سوییس برابر 983 دلار و 80 سنت) داد و ستد شد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده