ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نماینده مجلس: دولت ملزم به ثبت‌نام جدید برای دریافت یارانه نقدی شد

نماینده مجلس: دولت ملزم به ثبت‌نام جدید برای دریافت یارانه نقدی شد

تسنیم/ دبیر هیئت رئیسه مجلس گفت: طبق مصوبه دیروز مجلس، کسانی که درآمد پائین دارند و تاکنون موفق به ثبت نام برای دریافت یارانه نشده اند می توانند با مراجعه به فرمانداری ها ثبت نام کنند.

محمدحسین فرهنگی با تأکید بر لزوم حفظ کارت سوخت افزود: این کارت، ابزار مدیریت است که می تواند در انواع کنترل ها در مصرف سوخت دخالت داشته باشد.

وی در باره پیشنهاد افزایش پلکانی قیمت بنزین گفت: به علت وجود برخی ابهامات در این پیشنهاد قرار شد کمیسیون تلفیق هم در بخش درآمد و هم سیاست های مصرفی دقت بیشتری کند به همین علت به این کمیسیون بازگشت.

فرهنگی افزود: تهیه کنندگان این پیشنهاد در پی سیاست های تشویقی برای کاهش مصرف بودند زیرا وقتی مجازاتی برای مصرف بی رویه تعیین نمی شود در نتیجه مصرف کننده سوخت سعی نمی کند دقت لازم را در مصرف داشته باشد.

وی درباره حذف یارانه برخی دهک ها گفت: در مصوبه هیچ عددی ذکر نشده است امّا معیاری گذاشته شده است که درآمد بیشتر از سه میلیون تومان در ماه برای سرپرست خانوار یارانه او حذف خواهد شد .

فرهنگی افزود: در مصوبه دیروز این نکته هم بود که کسانی که درآمد پائین دارند و تاکنون موفق به ثبت نام برای دریافت یارانه نشده اند می توانند با مراجعه به فرمانداری ها ثبت نام کنند.

وی افزود: نیازی نبود مجلس وارد سیاست های اجرایی هدفمند یارانه ها شود و حرف دولت هم این بود که اجازه دهید ما خودمان این قانون را اجرا کنیم.

فرهنگی گفت: به علّت برخی ایراداتی که در اجرا در سال 94 وجود داشت برخی نمایندگان وارد این موضوع شدند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X