ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

واشنگتن: ایران باید برنامه خود را برای رسیدن به کاهش تحریم ها مدیریت کند

واشنگتن: ایران باید برنامه خود را برای رسیدن به کاهش تحریم ها مدیریت کند

باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت ایران باید برنامه زمانی خود را جهت تکمیل گام های مورد نیاز برای کاهش تحریم ها مدیریت کند.

به گزارش پایگاه اینترنتی وزارت خارجه آمریکا، "مارک تونر،" سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد ایران ضرورت دارد برنامه زمانی خود را در جهت تکمیل گامهای مورد نیاز برای کاهش تحریم ها مدیریت کند.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگاری در خصوص اینکه رسانه ها گزارش می دهند ایرانی ها برچیدن سانتریفوژها را متوقف کردند، آیا شما از این موضوع خبر دارید و آیا هیچ نگرانی در این زمینه دارید؟ آیا شما اطلاعات جدیدی درباره آمریکایی های بازداشت شده یا مفقود شده در ایران دارید، گفت: هیچ اطلاعات جدیدی درباره شهروندان دارای اقامت قانونی دائمی یا آمریکایی هایی که در آنجا در بازداشت بسر می برند ندارم ، جز این که بگویم وزیر امور خارجه در همه نشست ها و گفتگوها با ایرانی ها این مسئله را مطرح می کند.

وی گفت: درباره مسئله برچیدن سانتریفوژ ، برنامه جامع اقدام مشترک به وضوح گام هایی را مشخص کرده است که آژانس بین المللی انرژی اتمی باید راستی آزمایی کند ایران برای رسیدن به روز اجرا این گام ها را برداشته است تا مشمول تخفیف تحریم ها شود. بنابراین در نهایت، ایران باید برای تکمیل این گامها جهت بدست آوردن تخفیف تحریم ها براساس برنامه جامع اقدام مشترک، برنامه زمانی خود را مدیریت کند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده