ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

متهم نفتی از دادگاه شماره‌حساب خواست

متهم نفتی از دادگاه شماره‌حساب خواست

باشگاه خبرنگاران/ تاکنون بابک زنجانی در عمل هیچ وجهی اعم از ریالی و ارزی به شرکت ملی نفت پرداخت نکرده است.

موضوع بزرگترین کلاهبردار نفتی همچنان بحث داغ روز جامعه است به طوریکه در این رابطه اظهار نظرهای متفاوتی از این بدهکار ردوبدل می‌شود و بحث جلسات علنی دادگاه این متهم و اظهاراتی که در آن از سوی وکیل و متهم مطرح می شود سوژه ای جذاب هم برای مردم وهم برای رسانه ها شده است.

در همین راستا نیز در ابتدای دومین روز جلسه محاکمه بابک زنجانی، قاضی صلواتی به نقل از وکلای خارجی متهم اعلام کرد که بابک زنجانی و شرکایش حاضر هستند کلیه بدهی‌های شرکت ملی نفت ایران را از طریق ارائه ضمانت‌نامه بانکی، پرداخت کنند.

شرکت ملی نفت ایران نیز در نامه‌ای به قاضی صلواتی، با اشاره به سابقه ادعاهای دروغین متهم و وابستگان وی، کذب و واهی بودن ادعاهای گذشته زنجانی و یادآوری این نکته که تاکنون در عمل هیچ وجهی، اعم از ریالی و ارزی به حساب این شرکت واریز نشده است، آمادگی مجدد خود را برای هر نوع همکاری و اقدامات لازم برای وصول مطالبات، اعلام کرد.

اما موضوع پرداخت بدهی شرکت نفت این بار از سوی وکیل این متهم مطرح شده بطوریکه کوهپایه زاده از درخواست بابک زنجانی از دادگاه برای ارائه شماره حساب شرکت HK سخن گفته است.

وی همچنین از مکاتبات محرمانه بین شرکت نفت، دادگاه،خودش و موکلم اش خبر داده و اینطور عنوان کرده است که انتشار درخواست بابک زنجانی از دادگاه برای ارائه شماره حساب، ازسوی شرکت نفت تا زمان وصول مطالبات و انتقال پول قطعاَ به مصلحت نیست.
این درحالی است که ماه رخ مدیر امور حقوقی شرکت نفت در این خصوص به خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران گفته است که از این اظهار نظرها زیاد گفته شده است این متهم حتی یک سنت هم به شرکت نفت پرداخت نکرده است.

لازم به ذکر است که وزیر نفت پیش از این عنوان کرده بود ١٠ هزار میلیارد تومان از پول مردم دست بابک زنجانی است و پول مردم را نمی‌توان با هوچیگری و سروصدا خورد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده