ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نقوی حسینی: داعش مولود آمریکا است

نقوی حسینی: داعش مولود آمریکا است

نامه نیوز/ سید حسین نقوی حسینی ،عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره اقدامات غرب برای سرنگونی داعش به خبرنگار نامه نیوز گفت:داعش زاییده تاکتیک های غرب است ،خود آنها حمایت کردند و امکانات مالی به داعش دادند و داعش را قوی کردند.

وی با بیان اینکه درحال حاضر مشتری های نفت داعش خود غربی ها هستند اظهار داشت: داعش مولود غرب و امریکاست ،اما اروپاییان و امریکاییان در حال حاضر خطر داعش را با این اتفاقاتی که در بروکسل و پاریس افتاد حس می کنند و آن هم به خاطر وحشتی است که در مردم اروپا ایجاد شده است.

نقوی حسینی بیان کرد:شاید غربی ها در این برهه زمانی به این نتیجه رسیده اند مولودی که خودشان پرورش داده اند خطر شده است چون مار در استین خودشان پرورش داده اند و میخواهند داعش را کنترل کنند.

وی خاطرنشان کرد:غربی ها داعش را پرورش دادند که فقط رویکرد منطقه ای داشته باشد و انها را تهدید نکند ،هدف انها از حمایت ازداعش این بود که داعش امنیت جمهوری اسلامی ایران را به خطر بیندازد و فکر نمی کردند داعش خارج از منطقه و علیه خودشان عمل کند و الان نیز هدفشان از سرکوبی داعش این است که حملات این گروه تروریستی را محدود به منطقه کنند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت:هدف غربی ها نابودی داعش نیست زیرا انها مولود خودشان را سرکوب نمی کنند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده