نقوی حسینی: داعش مولود آمریکا است

نقوی حسینی: داعش مولود آمریکا است

نامه نیوز/ سید حسین نقوی حسینی ،عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره اقدامات غرب برای سرنگونی داعش به خبرنگار نامه نیوز گفت:داعش زاییده تاکتیک های غرب است ،خود آنها حمایت کردند و امکانات مالی به داعش دادند و داعش را قوی کردند.

وی با بیان اینکه درحال حاضر مشتری های نفت داعش خود غربی ها هستند اظهار داشت: داعش مولود غرب و امریکاست ،اما اروپاییان و امریکاییان در حال حاضر خطر داعش را با این اتفاقاتی که در بروکسل و پاریس افتاد حس می کنند و آن هم به خاطر وحشتی است که در مردم اروپا ایجاد شده است.

نقوی حسینی بیان کرد:شاید غربی ها در این برهه زمانی به این نتیجه رسیده اند مولودی که خودشان پرورش داده اند خطر شده است چون مار در استین خودشان پرورش داده اند و میخواهند داعش را کنترل کنند.

وی خاطرنشان کرد:غربی ها داعش را پرورش دادند که فقط رویکرد منطقه ای داشته باشد و انها را تهدید نکند ،هدف انها از حمایت ازداعش این بود که داعش امنیت جمهوری اسلامی ایران را به خطر بیندازد و فکر نمی کردند داعش خارج از منطقه و علیه خودشان عمل کند و الان نیز هدفشان از سرکوبی داعش این است که حملات این گروه تروریستی را محدود به منطقه کنند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت:هدف غربی ها نابودی داعش نیست زیرا انها مولود خودشان را سرکوب نمی کنند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نقوی حسینی: داعش مولود آمریکا است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X