ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اخراج فلسطینی ها ازخانه هایشان برای تمرین نظامی

اخراج فلسطینی ها ازخانه هایشان برای تمرین نظامی

العالم/ نیروهای رژیم صهیونیستی 14 خانواده فلسطینی را به بهانه اجرای تمرینات نظامی از منطقه اغوار شمالی در کرانه باختری بیرون کردند.

عارف دراغمه رییس شورای روستایی در اغوار شمالی به خبرنگاران گفت: تفنگداران صهیونیست خانواده های فلسطینی را به اجبار وادار به ترک منازل خود کردند به این بهانه که محل تمرینات نظامی نزدیک به خیمه های مسکونی و آغل چهارپایان آنهاست.
دراغمه خاطرنشان کرد که نیروهای اسرائیلی از سه روز قبل به خانواده های فلسطینیان برای تخلیه منطقه هشدار داده بودند تا تمرینات نظامی خود را که به مدت 5 روز از ساعت 6 صبح تا 12 ظهر طول می کشد، انجام دهند.
وی افزود: خانواده های فلسطینی در منطقه الراس الاحمر از آغاز سال جاری 12 بار ناچار به تخلیه خانه های خود شده اند زیرا نیروهای صهیونیست با استفاده از سلاح جنگی سنگین در منطقه محل زندگی آنان تمرین می کنند.
نیروهای صهیونیستی معمولا در کرانه باختری و منطقه اغوار تمرین می کنند که در پی آن دهها خانواده فلسطینی ناچار به ترک خانه هایشان می شوند.
حدود 10 هزار فلسطینی در منطقه اغوار که در کنار مرزهای اردن واقع شده، زندگی می کنند که 5 هزار تن از آنان در اغوار شمالی و از راه دام پروری و در خانه هایی از جنس حلبی و چادر زندگی می کنند زیرا رژیم صهیونیستی به آنان اجازه ساخت خانه نمی دهد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده