بذرپاش: بازدید کمیسیون بررسی برجام از برخی مراکز نظامی و هسته ای

بذرپاش: بازدید کمیسیون بررسی برجام از برخی مراکز نظامی و هسته ای

واحد مرکزی خبر/ عضو کمیسیون ویژه بررسی برجام در مجلس ، از بازدید اعضای این کمیسیون از برخی مراکز نظامی و هسته ای ایران خبر داد.

مهرداد بذرپاش در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با بیان اینکه بررسی برجام در این کمیسیون بررسی متفاوتی است گفت: بررسی در اتاق در بسته بدون رعایت واقعیات که کمیسیون برجام فقط شنونده یک طرفه باشد و در حوزه میدانی کاری انجام نشود درست نیست.

وی افزود : کمیسیون ویژه بررسی برجام سعی دارد بر اساس واقعیت تلاش کند و در این باره رویکردهای کلی را پیگیری می کند.

نماینده تهران در مجلس گفت : حضور میدانی اعضای کمیسیون ویژه بررسی برجام در برخی بخش های نظامی و هسته ای کشور یکی از این رویکردهاست.

وی اضافه کرد: در این رویکرد کمیسیون، اشکالات و خلاء های جمع آوری سانتریفیوژها از مراکز هسته ای را بررسی می کند و نظر کارشناسان برای کمیسیون بررسی برجام ، بسیار مهم است که جمع آوری سانتریفیوژها در چه زمانی باید باشد.

عضو هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: بررسی میدانی برای ما بسیار مهم است و فواید موثری خواهد داشت.

بذرپاش با بیان اینکه این کمیسیون از تجربه 12 ساله مذاکرات هسته ای ایران با کشورهای 1+5 استفاده می کند گفت: تجربه کارشناسان هسته ای، نظامی، امنیتی، سیاسی، صنعتی و نیز نظارت و پیشنهادهای دیپلمات های ایرانی برای اعضای کمیسیون ویژه بررسی برجام ، بسیار مهم است چرا که هر یک از این افراد تجربیات زیادی دارند.

وی ادامه داد:‌ هدف اصلی ما ارائه نظر کارشناسانه به مجلس و نهادهای مختلف است و در این باره از نظرات همه پژوهشگران ، دیپلماتها و دانشمندان هسته ای و نظامی استفاده می شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بذرپاش: بازدید کمیسیون بررسی برجام از برخی مراکز نظامی و هسته ای» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X