جهانگیر الماسی: با استفاده از قدرت سینما می‌توان افکار عمومی را از تفکر مدافعان حرم آگاه کرد

جهانگیر الماسی: با استفاده از قدرت سینما می‌توان افکار عمومی را از تفکر مدافعان حرم آگاه کرد

تسنیم/ جهانگیر الماسی معتقد است که با استفاده از قدرت هنر و سینما می‌توان افکار عمومی را از تفکر و اهداف مدافعان حرم آگاه کرد.
جهانگیر الماسی گفت: تاثیر برگزاری جشنواره بستگی به نوع فیلم‌ها و محصولاتی دارد که در این جشنواره ارائه می‌شود. اگر این آثار از سطح کیفی پایینی برخوردار باشند می‌تواند باعث اختلال در روند و رسیدن به اهداف باشد و اگر درست برگزار شود و به موضوع بپردازد باعث سلامت جامعه و افکار عمومی خواهد شد.
وی ادامه داد: اتفاقاتی که در سوریه، یمن، عراق و کشورهایی از این دست می‌افتد مربوط به یک جامعه بشری است و باید با پرداختن به این مساله از طریق هنر و سینما بتوان افکار عمومی را از جنایاتی که اتفاق می‌افتد به درستی و هنرمندانه مطلع کرد.
الماسی افزود: باید بیشتر به این بعد از مساله پرداخت که شهدای مدافع حرم جان خود را فقط برای اهداف و عقایدشان به خطر می‌اندازند و هدفشان نجات انسان‌هایی است که بی دلیل و به علت زورگویی و زیاده‌خواهی سردمداران کشورها خانه، جان و شهرهایشان مورد حمله قرار گرفته است.
وی ضمن تاکید بر اینکه برگزاری جشنواره و تجمعاتی از این دست برای قدردانی از این افراد که جان بر کف هستند لازم و ارزنده است، گفت: این حرکت‌ها باعث دلگرمی کسانی است که در این راه قدم گذاشته‌اند.
وی اظهار کرد: برگزاری جشنواره و پرداختن به شهدای مدافع حرم به نوعی قدردانی و دیده شدن آنهاست و موجب می‌شود کسانی که مسئولیتی دارند متوجه شوند که آنها چطور فکر می‌کنند وگرنه چه جشنواره و یادبودی باشد و چه نباشد مردم همیشه قدردان این افراد هستند و همانگونه که می‌بینید خودشان به صورت خودجوش از این شهدا و افرادی که برای امنیت‌مان در بیرون مرزها به جنگ با گروه‌های تکفیری می‌پردازند قدردانی می‌کنند و در حد توان نیز کمک می‌کنند.
وی افزود: ما می‌توانیم با برگزاری جشنواره‌ها و با تکیه بر آن عزیزان و اهدافشان از راهی که آنها رفته‌اند رونمایی کنیم و باعث بیداری اذهان عمومی شویم. هنر و سینما در دنیای امروز حرف اول را می‌زند و به جای هر چیزی کارکرد دارد و می‌توان با استفاده از قدرت هنر و سینما به اهداف و بزرگی کار این عزیزان پرداخت.
الماسی در پایان گفت: اگر فکری پشت هنر نباشد هنر و سینما بی فایده خواهد بود. ما باید طراحی و مهندسی درستی انجام دهیم تا بتوانیم هر چه بهتر به اهدافی که این شهدا داشتند بپردازیم. با پرداختن درست و تحقیقات کافی در مورد کشورهای تاثیرگذاری که در پشت پرده داعش وجود دارند می‌توان اهداف آنها را از طریق فیلم و عکس به افکار عمومی نشان داد.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جهانگیر الماسی: با استفاده از قدرت سینما می‌توان افکار عمومی را از تفکر مدافعان حرم آگاه کرد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X