ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پسر "مبارک": پدرم دزد بود ولی از خاک مصر نگذشت

پسر "مبارک": پدرم دزد بود ولی از خاک مصر نگذشت

العالم/ جمال پسر حسنی مبارک در واکنش به تصمیم جنجالی دولت السیسی به واگذاری دو جزیره مصری به عربستان نوشت اگر چه پدرم ممکن است دزد باشد اما از خاک مصر نگذشت.

"جمال مبارک " پسر حسنی مبارک رئیس جمهوری برکنار شده مصردر مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت " بعد از ترسیم مجدد مرزها، عربستان جزایر تیران و صنافیر را گرفت ، قبرس گاز را برد، اتیوپی آب نیل و سودان حلایب و شلاتین را گرفت، تعجبی نیست اگر اسکندریه را درقبال قضیه قتل "جولیو رجینی " دانشجوی ایتالیایی در قاهره به ایتالیا بدهیم!

جمال مبارک درصفحه توییتر منسوب به وی، ویدوئی را از پدرش منتشر کرد که درآن به نقل از حسنی مبارک آمده است " به من (حسنی مبارک) گفتند که " طابا " را به ما بده تا به جایش زمینی را به تو بدهیم ، به آن ها گفتم طابا متعلق به من نیست ، متعلق به ۶۵ میلیون مصری است" .

جمال مبارک در توضیح این قطعه از سخنان پدرش ، درباره نظر پدرش درباره جزایر تیران و صنافیر گفت که " درست است که پدرم دزد بود، ولی در طول عمرش یک وجب از خاک مصر را به کسی نداد".

مصر اخیراً با ترسیم مجدد مرزهای آبی خود با عربستان سعودی، دو جزیره تیران و صنافیر را به سعودیها داد که این اقدام با واکنش مردم مصر مواجه شد و مصری ها خواهان برگزاری تظاهرات گسترده در روز جمعه آیندهدر میدان التحریر دراعتراض به این اقدام شدند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده