ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تنها مسئولی که شخصا صفحه اینستاگرام خود را به روز می کند

تنها مسئولی که شخصا صفحه اینستاگرام خود را به روز می کند

باشگاه خبرنگاران/ عضو مذاکره کننده ارشد تیم هسته ای کشورمان گفت : اکثر کامنت های کاربران برایم می گذارند را می خوانم.

دکتر حمید بعیدی نژاد مدیر کل سیاسی وزارت امور خارجه در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران مبنی بر اینکه صفحه منتسب به شما در اینستاگرام را چه کسی بروز رسانی می کند، پاسخ داد: این صفحه توسط شخص خودم مدیریت می شود و تمام پست ها را شخصا قرار می دهم" و تا آنجا که بشود کامنت ها را می خوانم و به آن ها پاسخ می دهم.

وی ادامه داد: در هیچ یک از شبکه های مجازی به جز اینستاگرام عضو نیستم.

بعیدی نژاد همچنین در پاسخ به دیگر سوال ، پاسخ داد: در حین مذاکرات اتفاقی مهم در امر خبر نگاری رخ داد. به گفته ایشان، بسیاری از خبر ها و گزارش های خبرنگاران ایرانی در خبرگزاری های غربی ترجمه شد و منبع قرار گرفت. به گفته ایشان در طول مذاکرات، جریان خبری از که هموراه از طرف غرب به ایران بود، در جهت عکس تغییر مسیر داد و خبر گزاری های غربی، خبر های ایرانی را منبع قرار می دادند.

به جز اینستاگرام هیچ صفحه رسمی در فضای مجازی ندارم
یکی از جلوه هایی که ما در حین مذکرات شاهد آن بودیم، پوشش رسانه ها بود. برخی از این اخبار البته زایده اذهان تهیه کننده آن بود گویا به صورت غیر رسمی اظهار نظر می شد. اما عمده اخبار زحمت خبرنگاران در داخل کشور بود که پوشش تحولات سیاسی و مذاکران هسته ای را با کشور های 5+1 به طور دقیق پوشش می دادند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده