ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فروزنده: نظام سلطه می‌خواهد با القای حاکمیت دوگانه نظام را تضعیف کند

فروزنده: نظام سلطه می‌خواهد با القای حاکمیت دوگانه نظام را تضعیف کند

باشگاه خبرنگاران/ دبیرکل جمعیت ایثارگران گفت: اصولگرایان باید با وحدت و صبوری و تدبیر، این وحدتی که شکل گرفته را پایدار پیش ببرند.

حسین فدایی دبیر کل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی که در اجلاس در اجلاس سراسری دبیران استانی سه تشکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی، جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی و حزب موتلفه اسلامی سخن می‌گفت با تاکید بر ضرورت وحدت اصولگرایان در شرایط فعلی کشور اظهار داشت : ما راهی جز اینکه با هم باشیم و با هم کار کنیم نداریم،‌ اصولگرایان باید در انتخابات آینده و در مقابل رقبا ائتلاف و وحدت داشته باشند.فدایی تصریح کرد: دشمنان داخل و خارج تلاش می کنند انسجام و وحدت اصولگرایی شکل نگیرد و اصولگرایان باید با وحدت و صبوری و تدبیر این وحدتی که شکل گرفته را پایدار پیش ببرند.

دبیر کل جمعیت ایثارگران بیان داشت: خوشبختانه فضای همدلی میان اصولگرایان فضای بسیار خوبی است و من امید بسیاری به وحدت اصولگرایان دارم.فروزنده قائم مقام جمعیت ایثارگران نیز در این اجلاس گفت: روند تغییرات در شرایط درونی و محیطی نظام جمهوری اسلامی نشان می‌دهد که با انسجام جبهه مخالفین نظام و تلاش برای تصرف بخشی از نهادهای انتخابی، جهت تغییر رفتار و ساختار و حرکت به سمت استحاله و براندازی انقلاب اسلامی شدت گرفته است.

وی افزود:دشمن از طریق حمایت‌های دروغین از دولت جدید و همراه کردن افکار عمومی به دنبال ساماندهی مجدد سازمان رای و پیروزی در انتخابات خبرگان و مجلس است تا هدف نهایی آنها که، تخطئه و انزوای ارزش‌های اسلامی است را تحقق ببخشند.فروزنده بیان داشت: نظام سلطه برای پیشبرد اهدافش از جریان فتنه در داخل حمایت می‌کند و می خواهد با القای حاکمیت دوگانه نظام را تجزیه و تضعیف نماید. استکبار جهانی حمایت از اصلاح‌طلبان را در دستور کار دارد تا به راحتی به بسط و توسعه نفوذ خود در منطقه بیفزاید.

قائم مقام جمعیت ایثارگران تصریح کرد: نظام سلطه می‌خواهد رفتار نظام اسلامی در موضوعات هسته‌ای، تولید علم، تعلیم و تربیت جوانان را تغییر دهد. این رویکرد را می‌خواهد با شگردهای مختلف از جمله شکل‌گیری حاکمیت دوگانه سامان دهد.فروزنده بیان داشت: خط دشمنان، جریان فتنه و لیبرال‌ها در عرصه فرهنگی، تلاش در جهت پیاده‌سازی تساهل و تسامح به جای ارزش‌های اسلامی و ملی می‌باشد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده