ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

افشای توطئه تازه صهیونیست ها علیه فلسطینی ها

افشای توطئه تازه صهیونیست ها علیه فلسطینی ها

میزان/ منابع امنیتی موثق لبنان از طرح تروریستی برای ترور اعضای سفارت فلسطین در بیروت خبر دادند.

به گزارش روزنامه الاخبار لبنان، این منابع اعلام کردند که یکی از عناصر تندرویی که در حوادث تروریستی گذشته در لبنان نیز دست داشت، مسئولیت تیم تروریستی مسئول اجرای این عملیات را بر عهده دارد.
بنابر انی گزارش، که فرد مذکور برخی افراد را مامور جمع آوری اطلاعات درباره سفارت فلسطین در بیروت و کارکنان آن کرده است تا تحرکات و هیات های این سفارت را زیر نظر بگیرند و اطلاعات لازم درباره مدل و رنگ خودروها و پلاک آنها و نیز تعداد محافظان را جمع آوری کنند و اطلاعات جمع آوری شده را به رقه ارسال کنند.

منابع لبنانی تصریح کردند که هدف از این طرح ترور اعضای سفارت فلسطین در بیروت به خاطر نقش و همکاری آنها در حفظ امنیت اردوگاه های آوارگان فلسطینی در لبنان است؛ به طوری که یک منزل به مقر دیدار گروه های ملی و اسلامی فلسطین با یکدیگر تبدیل شده است که کادر رهبری سیاسی عالی گروه های فلسطینی را تشکیل داده اند و با وجود تلاش های مکرر برای بر هم زدن امنیت و انفجار اوضاع در داخل اردوگاه های فلسطینی که امنیت و آرامش لبنان را تهدید می کند، امنیت گروه های فلسطینی را حفظ کرده اند.

بر اساس گزارش این منابع، در "لحظه شروع" اجرای این طرح، تیم مجری عملیات منتظر دریافت دستورات لازم از الرقه بود؛ به ویژه که قبلا چند بار طرح های ایجاد ناامنی در اردوگاه های فلسطینی شکست خورده بود که آخرین مورد از آنها در جریان حوادثی اتفاق افتاد که در اوایل ماه آوریل جاری در اردوگاه عین حلوه روی داد و منجر به کشته شدن 3 نفر و زخمی شدن چند نفر دیگر شد، اما طرح ایجاد درگیری و ناامنی با اعضای جنبش فتح ناکام ماند.
[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده