ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

افزایش آمار تعرض جنسی در پایتخت آمریکا

 افزایش آمار تعرض جنسی در پایتخت آمریکا

تسنیم/ آمارها نشان می‌دهد پایتخت آمریکا در سال جدید شاهد روند صعودی در انواع جرایم خشن بوده است.

روزنامه واشنگتن تایمز نوشت: ‌آمار اداره پلیس واشنگتن از رشد جرایم در این شهر نشان می دهد، با گذشت دو هفته از سال جدید میلادی، آمار کلی جرایم خشن در واشنگتن دی سی در مقایسه با همین دوره در سال قبل، 34 درصد افزایش داشته است. این آمار تصویر نگران کننده ای از امنیت عمومی در پایتخت آمریکا ترسیم می کند. طی این دو هفته سه مورد قتل در این شهر رخ داده است.

طبق آمار پلیس واشنگتن از جرایم خشن در سال جدید، تاکنون 16 مورد تعرض جنسی گزارش شده است که در مقایسه با چهار مورد طی همین دوره در سال گذشته افزایش داشته است. آمار سرقت نیز از 94 مورد طی همین دوره در سال گذشته به صد و سی و یک مورد در سال جدید افزایش یافته است و 68 مورد حمله با سلاح خطرناک از ابتدای سال گزارش شده است که نسبت به 60 مورد طی همین دوره در سال گذشته بیشتر شده است.

همچنین، طبق آمار پلیس واشنگتن، کل جرایم مرتبط با اموال و دارایی ها با افزایش 17 درصدی از 372 مورد در سال گذشته، به چهارصد و 36 مورد در سال جدید رسیده است.


[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده