رئیس اتاق اصناف: اصناف تولیدی فقط پروانه کسب بگیرند

رئیس اتاق اصناف: اصناف تولیدی فقط پروانه کسب بگیرند

تسنیم/ رئیس اتاق اصناف ایران گفت: با موافقت مدیرکل دفتر امور طرح ها و تامین مالی وزارت صنعت، معدن و تجارت، پروانه کسب اصناف تولیدی به جای جواز تاسیس و پروانه بهره برداری برای فعالیت‌های صنفی معتبر است.

علی فاضلی اظهار کرد:با موافقت وزارت صنعت، معدن و تجارت، به روسای اتاق‌های اصناف مراکز استان‌ها اعلام شد به منظور رفع موانع تولید این تصمیم اتخاذ شود و از این پس پروانه کسب برای فعالیت‌های صنوف تولیدی به مثابه جواز تاسیس و پروانه بهره برداری تلقی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: از روسای اتاق های اصناف مراکز استان ها خواستیم این موضوع به اتاق‌های اصناف آن استان اطلاع رسانی شود.

همچنین یداله صادقی رییس مرکز اصناف و بازرگانان ایران و دبیر هیات عالی نظارت ، موضوع جایگزینی پروانه کسب اصناف تولیدی به جای جواز تاسیس و پروانه بهره برداری برای فعالیت های صنفی را به سازمان های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور ابلاغ کرده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رئیس اتاق اصناف: اصناف تولیدی فقط پروانه کسب بگیرند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X