ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سهام ایران‌ایرتور به صورت مزایده واگذار می‌شود

سهام ایران‌ایرتور  به صورت مزایده واگذار می‌شود

واحد مرکزی خبر/ سازمان خصوصی‌سازی 95 درصد سهام شرکت خدمات هوایی ایران‌ایرتور را با مبلغ پایه 34 میلیارد و 8 میلیون تومان به صورت مزایده به بخش خصوصی واگذار می کند.

مجموع سهام قابل واگذاری این شرکت 6 میلیون و 854 هزار و 250 سهم (بلوکی) است که با ارزش‌گذاری هر سهم به رقم 4 هزار و 961 تومان ، در مجموع ارزش سهام این شرکت به بیش از 34 میلیارد تومان می‌رسد .

متقاضیان خرید سهام این شرکت باید یک میلیارد و 20 میلیون تومان را در قالب سپرده تضمین برای حضور در مزایده به سازمان خصوصی‌سازی تحویل دهند.

همچنین سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد برنده مزایده خرید ایران‌ایرتور باید 40 درصد مبلغ خرید سهام این هواپیمایی را به صورت نقدی و حداکثر تا 20 روز پس از اعلام نتیجه مزایده به دولت تحویل دهد؛ بقیه مبلغ خرید سهام ایران‌ایرتور نیز به صورت اقساطی تا 2 سال به حساب خزانه‌داری کل واریز خواهد شد.
سهامداران عمده این بنگاه «متوسط» ـ از نظر میزان گردش مالی و حجم دارایی‌ها ـ 2 شرکت «تعاونی چندمنظوره هسایار» 80 درصد و «احیاء صنایع خراسان» 15 درصد است. سایر سهامداران نیز 5 درصد سهام این شرکت را در اختیار دارند.
سرمایه فعلی شرکت خدمات هوایی ایران‌ایرتور 7 میلیارد و 715 میلیون تومان اعلام شده است و متقاضیان خرید این شرکت هواپیمایی می‌توانند تا 22 شهریور پاکت حاوی مبلغ مورد نظر خود را به همراه مبلغ سپرده تضمین شرکت در مزایده به سازمان خصوصی‌سازی تحویل دهند.
بنا به اعلام این سازمان، پاکت‌های حاوی مبالغ پیشنهادی نیز 23 شهریور گشوده و برنده مزایده اعلام می‌شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده