ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بذرپاش: بازدید کمیسیون بررسی برجام از برخی مراکز نظامی و هسته ای

بذرپاش: بازدید کمیسیون بررسی برجام از برخی مراکز نظامی و هسته ای

واحد مرکزی خبر/ عضو کمیسیون ویژه بررسی برجام در مجلس ، از بازدید اعضای این کمیسیون از برخی مراکز نظامی و هسته ای ایران خبر داد.

مهرداد بذرپاش در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با بیان اینکه بررسی برجام در این کمیسیون بررسی متفاوتی است گفت: بررسی در اتاق در بسته بدون رعایت واقعیات که کمیسیون برجام فقط شنونده یک طرفه باشد و در حوزه میدانی کاری انجام نشود درست نیست.

وی افزود : کمیسیون ویژه بررسی برجام سعی دارد بر اساس واقعیت تلاش کند و در این باره رویکردهای کلی را پیگیری می کند.

نماینده تهران در مجلس گفت : حضور میدانی اعضای کمیسیون ویژه بررسی برجام در برخی بخش های نظامی و هسته ای کشور یکی از این رویکردهاست.

وی اضافه کرد: در این رویکرد کمیسیون، اشکالات و خلاء های جمع آوری سانتریفیوژها از مراکز هسته ای را بررسی می کند و نظر کارشناسان برای کمیسیون بررسی برجام ، بسیار مهم است که جمع آوری سانتریفیوژها در چه زمانی باید باشد.

عضو هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: بررسی میدانی برای ما بسیار مهم است و فواید موثری خواهد داشت.

بذرپاش با بیان اینکه این کمیسیون از تجربه 12 ساله مذاکرات هسته ای ایران با کشورهای 1+5 استفاده می کند گفت: تجربه کارشناسان هسته ای، نظامی، امنیتی، سیاسی، صنعتی و نیز نظارت و پیشنهادهای دیپلمات های ایرانی برای اعضای کمیسیون ویژه بررسی برجام ، بسیار مهم است چرا که هر یک از این افراد تجربیات زیادی دارند.

وی ادامه داد:‌ هدف اصلی ما ارائه نظر کارشناسانه به مجلس و نهادهای مختلف است و در این باره از نظرات همه پژوهشگران ، دیپلماتها و دانشمندان هسته ای و نظامی استفاده می شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X